„Jaki jest sekret?”: Ta kobieta nigdy nie sprzątała swojego domu, ale zawsze wyglądała czysto

Postanowiła ujawnić swój sekret na emeryturze

Frances Gabe nie sprzątała swojego domu od 20 lat. Kobieta często dzwoniła do gości, którzy nie mogli zrozumieć, jak wszystkie pokoje są czyste. Kobieta zdradziła swój sekret dopiero na emeryturze. Jego sposób sprzątania domu był tak przemyślany, że zasługuje na nagrodę Nobla. W młodości Frances ukończyła Politechnikę i była ekspertem w dziedzinie fizyki i mechaniki.

Wkrótce zaczął dobrze zarabiać, a od 23 roku życia zaczął w pełni utrzymywać jej męża, który zawsze szukał pracy, a potem zaczął pomagać także jej dzieciom.

Sytuacja nie przeszkadzała kobiecie zbytnio: jedynie poprosiła rodzinę o utrzymanie domu w czystości. Frances naprawdę nie lubiła sprzątać. Jednak mąż nie chciał jej pomóc, co ostatecznie stało się jedną z przyczyn rozwodu. Dzieci dorosły i przeprowadziły się, a Frances nadal nie chciała tracić czasu na sprzątanie domu.

Kobieta poprosiła o pomoc swoją wiedzę z fizyki iw 1979 roku ostatecznie rozwiązała problem prowadzenia domu. Frances nigdy więcej nie wzięła odkurzacza ani szmaty, ale każdy pokój w domu zawsze był czysty. Zaskoczeni goście i krewni wielokrotnie próbowali poznać jej sekret, ale kobieta kategorycznie odmówiła wyjawienia go. Dopiero na emeryturze ujawnił sekret czystego domu. Wszystko zostało pomyślane jako jedna duża zmywarka: za naciśnięciem guzika spryskiwacze były wrzucane do wszystkich pomieszczeń, detergenty spływały rurami wpuszczonymi bezpośrednio w ściany.

Kolejne naciśnięcie guzika i czysta woda zmyła mydło. Podłoga, nachylona pod specjalnym kątem, umożliwiała natychmiastowy odpływ wody do odpływu komina, następnie rozpoczęło się suszenie gorącym powietrzem. Oczywiście Frances musiała przerobić zarówno meble, jak i ściany.

Niestety w 2001 roku trzęsienie ziemi uszkodziło główną konstrukcję czyszczącą domu. A Frances nigdy więcej go nie odnowiła.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet