„Co za sukienka!”: Salma Hayek oszołomiła wszystkich swoim strojem z czerwonego dywanu

Ta sukienka doprowadzi Cię do szaleństwa!

Dolby Theatre w Los Angeles w Kalifornii jest gospodarzem 95. edycji najbardziej prestiżowej gali wręczania nagród filmowych na świecie. Jest tam hostowany od 2002 roku, przed chaosem. Ogłoszone zostaną nagrody w 23 kategoriach. W ubiegłym roku zwycięzcy różnych kategorii zostali wstępnie nagrani, co wywołało krytykę przedstawicieli branży filmowej. Wszyscy zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo dzisiaj.

Podstawową różnicą w tym roku był brak czerwonego dywanu przed Dolby Theatre, gdzie przybywają goście uroczystości. Organizatorzy nagrody po raz pierwszy zdecydowali się na zmianę koloru dywanu. Tym razem w kolorze „szampanskim”. W efekcie organizatorzy twierdzą, że dywan przypomina piaszczystą plażę na tle namiotu pomalowanego w barwy zachodzącego słońca.

Salma Hayek pojawiła się na weselu ubrana w olśniewającą pomarańczową suknię z cekinami. Suknia z głębokim dekoltem zwróciła uwagę na oszałamiający biust gwiazdy „Bandidas”. Jej loki były ułożone w delikatne fale, jej oczy były podkreślone przydymionymi cieniami, a jej usta były zaakcentowane jagodową szminką.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Hayek po raz pierwszy pojawiła się na rozdaniu Oscarów ze swoją 15-letnią córką Valentiną, którą urodziła wraz z mężem, francuskim miliarderem Francois-Henri Pinault. Na tę okazję dziewczyna założyła czerwoną sukienkę bez ramiączek.

Na czerwonym dywanie aktor i jego córka wpadli na Pedro Pascala. Gwiazda Game of Thrones przybyła na ceremonię wraz ze swoją starszą siostrą, producentką Javierą Balmacedą. Wszyscy pozowali fotografom.

Jimmy Kimmel, amerykański komik, po raz trzeci w swojej karierze poprowadzi galę rozdania Oscarów. W ogłoszeniu nazwisk zwycięzców pomoże mu Salma Hayek.

Aktorka twierdzi, że ma bliski związek ze swoją 15-letnią córką. Walczą tylko dlatego, że Valentina chce przebrać się w stroje Salmy. Hayek i jej spadkobierczyni zadebiutowali w błyszczącym czasopiśmie w kwietniu 2022 roku. Ostatnio spędzali czas z synem topowej modelki Lindy Evangelista.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet