„Nie chciałem poznać swojego byłego”: Tom Cruise odmówił udziału w Oscarach, ponieważ była tam również Nicole Kidman

Aktor słynie z trudnej postaci

Oscary 2023 odbyły się dzień wcześniej w LA Dolby Theatre i wzięło w nich udział wiele znanych osobistości. Jeden z nominowanych do nagrody dla najlepszego filmu „Top Gun: Maverick” zagrał Toma Cruise’a, ale był wyraźnie nieobecny na wydarzeniu.

Niektórzy znajomi Toma twierdzili, że przyczyną jego nieobecności była jego była żona Nicole Kidman, która również uczestniczyła w ceremonii. Stwierdzili, że Tom bał się spotkania z nią na czerwonym dywanie i zdecydował się nie uczestniczyć. Jednak inni twierdzili, że Tom miał inne zobowiązania i że możliwość obecności Nicole nie była jedynym powodem jego nieobecności. Tom i Nicole rozwiedli się w 2001 roku i od tamtej pory starają się unikać tych samych wydarzeń.


Nicole uczestniczyła w rozdaniu Oscarów ze swoim obecnym partnerem, Keithem Urbanem, i widziano, jak okazują sobie uczucia. Związek Toma i Nicole rozpoczął się w 1990 roku, a pobrali się w grudniu tego samego roku.


Podczas swojego małżeństwa adoptowali dwoje dzieci, córkę Isabellę, która ma teraz 30 lat, i syna o imieniu Connor, który ma 28 lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: