„Pokazała swoje piękno”: Megan Fox pojawiła się na imprezie w odważnym stroju

Niektórzy fani byli szczęśliwi, że aktorka była sama

36-letnia gwiazda filmowa pojawiła się w odważnej sukience na imprezie rozdania Oscarów Vanity Fair, która odbyła się w Wallis Annenberg Center w Beverly Hills. Suknia miała stylową lamówkę wokół dekoltu i została uzupełniona efektownym srebrnym naszyjnikiem. Fox rozpuściła włosy i zdecydowała się na swój ulubiony efektowny makijaż.

Na przyjęciu pozowała z Billym Eilishem, Zeli Timothy i Tyrese Gibsonem oraz innymi artystami. Machine Gun Kelly (Colson Baker) nie dotrzymał Megan towarzystwa. Znawcy powiedzieli, że z powodu pilnych problemów oboje przechodzą codzienne sesje terapii par na Zoomie.
Fani aktorki zostawili jej wiele komplementów. Niektórzy cieszyli się, że Meghan jest sama. „Cieszę się, że jest tak niesamowita, ale byłbym szczęśliwszy, gdyby przyjechała z Coulsonem”, „I uwielbiam to, że nie ma Machine Gun Kelly”, „Cieszę się, że świetnie wygląda bez MGK i nosi elegancką sukienkę, która naprawdę pasuje do jej stylu ”, „Uwielbiam, kiedy zmienia kolor włosów”, „Słyszałem, że MGK uwielbia rude włosy, a Jessica Rabbit jest jego wymarzoną dziewczyną”.


Meghan usunęła wszystkie zdjęcia ze swoich mediów społecznościowych po rozstaniu z Coulsonem. Jak się okazało, aktorka znalazła romantyczną korespondencję na telefonie swojego chłopaka i to było powodem kontrowersji. Fani pary podejrzewali, że gitarzysta Kelly Sophie Lloyd, występujący z muzykiem, został kochankiem.

Użytkownicy ją krytykowali, ale Megan stanęła w obronie dziewczyny i życzyła jej, żeby była silna. Gwiazda Transformers powiedziała, że ​​żadna osoba trzecia nie była zaangażowana w jej zerwanie z Bakerem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: