„Już nie uroczy playboy”: zdziwisz się, widząc ostatnie zdjęcia Joeya z „Przyjaciele”

Aktor nie miał łatwego życia po popularnym serialu telewizyjnym

Seksowny Matt LeBlanc sprawił, że serca kobiet na całym świecie zabiły szybciej. Dwa lata temu artysta pojawił się w filmie „Przyjaciele. Reunion” – ku wielkiej radości fanów i, jak się wydaje, ich własnej.


55-letni aktor wyraźnie wyzdrowiał i posiwiał. Znalazło to więc odzwierciedlenie nie tylko w jego wzlotach i upadkach w karierze, ale także w kłopotach w życiu osobistym. U jego córki z modelki Melissy McKnight zdiagnozowano rzadką chorobę, w wyniku której dziecko cierpiało na napady padaczkowe. Gwiezdnym rodzicom udało się pokonać chorobę, ale w LeBlanc niewiele zostało z ekranowego Joeya Tribbianiego: artysta zaczął odczuwać stres, aw 2005 roku zdradził żonę ze striptizerką. Aktor publicznie przeprosił, ale małżeństwa nie udało się uratować.


Po zerwaniu z McKnightem, gwiazda Przyjaciół krótko spotykała się ze swoim współpracownikiem Joeyem, którym okazała się Andrea Anders.


Matt LeBlanc mieszka w zachodnim Los Angeles ze swoją córką Mariną. Fani nadal zostawiają komentarze na jego osobistym blogu w duchu „nie mów mojemu narzeczonemu, ale Joe jest moją miłością”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: