„Moje serce jest wzruszone”: John Travolta płakał podczas rozdania Oscarów, wspominając Olivię Newton-John

Aktor przeszedł wiele bólu w ostatnich latach

Aktor był uszczęśliwiony, gdy złożył hołd swojej dziewczynie i nieżyjącej już współpracowniczce z filmu „Grease”, Olivii Newton-John, podczas ceremonii rozdania Oscarów „In Memoriam”. 69-letni Travolta szlochał po złożeniu hołdu niektórym z największych aktorów Hollywood, którzy zmarli w zeszłym roku. Poprosił publiczność i widzów o pamięć o zmarłych kolegach z branży rozrywkowej.

„Dotknęli naszych serc, wywołali uśmiech i stali się dobrymi przyjaciółmi, którym zawsze będziemy beznadziejnie lojalni” – dodał ojciec trójki dzieci, cytując balladę Newton-John z 1978 roku. W ich kultowej komedii muzycznej jej postać, Sandy, zaśpiewała ten hit.

Po zakończeniu przemówienia John zebrał siły, by powitać na scenie Lenny’ego Kravitza. 58-letnia piosenkarka zagrała na pianinie we wspaniałym teledysku złożonym w hołdzie luminarzom przemysłu filmowego, takim jak Ray Liotta, Angelo Badalamenti, Jean-Luc Godard, Irene Cara, Julie Reichert, Burt Bacharach, Angela Lansbury, Mary Alice, James Caan, i Raquel Welch.

Fani oklaskiwali Johna za jego szczerość i szczerość. Wiele osób wyraziło dla niego gorące wsparcie, zauważając, że aktor był w stanie zaprezentować tę część spektaklu pomimo osobistej straty. „Travolta, John Travolta! Niedawno stracił trzecią miłość! Kelly Preston, Olivia Newton-John i Kirstie Ally są jego żonami. To dużo pracy dla każdego! „- powiedział jeden z użytkowników.

Kelly Preston zmarła na raka piersi w 2020 roku, a Kirstie Ally, wieloletnia kochanka Johna, zmarła na raka jelita grubego w grudniu. Newton-John zmarł w sierpniu 2022 roku, w wieku 73 lat, po mężnej i publicznej wieloletniej walce z rakiem. Aktorka zmarła po cichu w swoim domu w południowej Kalifornii, otoczona rodziną i przyjaciółmi. Travolta jako jeden z pierwszych złożył hołd aktorowi.

Olivia dwukrotnie walczyła z rakiem piersi, zanim ponownie zdiagnozowano go w 2017 roku. Poprzednie pięć lat spędziła w domu, pracując na rzecz praw zwierząt i zbierając fundusze na cele charytatywne przez Internet. „Była częścią mojego życia przez bardzo długi czas. Coś mi nie pasowało. Martwiłem się, że może wrócić, ale pomyślałem: „Znowu sobie z tym poradzę”” – powiedziała Olivia o swojej chorobie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet