„Znalazła złoto w poszukiwaniu jedzenia”: Poszukiwanie jedzenia tego Jelenia doprowadziło ją do emocjonalnego spotkania

Młody jeleń był poważnie odwodniony i głodny

W dziczy para seniorów mieszkająca w środku lasu niedawno zyskała nowych przyjaciół.

Wszystko zaczęło się, gdy mąż i żona wybrali się na spacer i natknęli się na młodego jelenia Whitetail, którego później nazwali Bambi, który poszedł za nimi do domu.

Młody jeleń był poważnie odwodniony i umierał z głodu, kiedy para go odkryła. W rezultacie para zdecydowała się mu pomóc.

Pozwolili Bambi odzyskać siły przed wyzwoleniem go na łonie natury. Wkrótce jednak Bambi postanawia codziennie do nich wracać.

W tym momencie para seniorów pokazuje swoim przyjaciołom i obserwującym online spotkanie z młodym jeleniem Whitetail.
Para od początku nie zamierzała trzymać Bambi jako zwierzaka.

Młody jeleń ma to, co najlepsze z obu światów. Ma rodzinę w lesie, ponieważ jest uznawany przez bliską grupę i ma ludzi, którzy się nim opiekują.

Kiedy mały Bambi przychodzi na obiad, starsza para daje mu mleko. Niemowlę może pić mleko ze specjalnej tacki do karmienia. Podczas karmienia młody jeleń lubi przytulać się do swojego ludzkiego ojca.

Jelonek wydaje urocze dźwięki i daje swojemu ludzkiemu tacie kilka pocałunków. Jednak jelonek czeka na kolejny kufel mleka, bo wciąż jest głodny.

Mężczyzna rozmawia nawet z młodym jeleniem i mówi mu, że czeka, aż mleko się uspokoi. Młody jeleń lubi przebywać z rodzicami i nie boi się ich.

Jednak w końcu niemowlę wbiega do lasu po zauważeniu ruchu w lesie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: