„Straciłem prawo do opieki nad moim synem”: Sharon Stone mówiła o konsekwencjach słynnej sceny w „Basic Instinct”

Artystka zyskała rozgłos w filmie „Nagi instynkt” jako Catherine Tremell

Wiele postaci z show-biznesu wciąż próbuje odtworzyć słynną scenę Stone’a z filmu. Wizerunek symbolu seksu sprawił z kolei poważne problemy hollywoodzkiej gwieździe.

Kiedy Sharon była w trakcie rozwodu ze swoim drugim mężem, dziennikarzem Philem Bronsteinem, rola w thrillerze erotycznym wywołała niemałe poruszenie. Para rozwiodła się w 2004 roku i walczyła o opiekę nad adoptowanym 4-letnim synem Ronem. Według aktorki jej głośna celebrytka doprowadziła sędziego do błędnych wniosków na temat jej matczynych cech. Sędzia zapytał moje dziecko, mojego małego, malutkiego chłopca: „Czy wiesz, że twoja mama kręci filmy erotyczne?” – opowiadała Sharon.

To według aktorki „rodzaj nadużycia systemu”. Sharon stwierdziła, że ​​​​jej rola w filmach oceniała jej cechy rodzicielskie.

„Oceniłem dokładnie, jakim byłem rodzicem, ponieważ byłem w filmie. W dzisiejszych czasach ludzie chodzą nago w zwykłej telewizji. Być może widziałeś szesnastą część sekundy mojej nagości. A ja straciłam opiekę… Straciłam opiekę nad dzieckiem” – podkreśliła 64-letnia zdobywczyni Złotego Globu.

W rezultacie Stone przegrała walkę o opiekę nad swoim jedynym dzieckiem w tamtym czasie. Dziecko zostało z ojcem po rozwodzie, a Sharon składała mu comiesięczne wizyty. W wyniku zaistniałej sytuacji zdrowie aktorki było zagrożone. „Wylądowałem w Klinice Mayo z nieprawidłowym rytmem serca w górnej i dolnej komorze serca. To złamało mi serce” – wspomina Stone.

Stone adoptowała chłopca, Lairda, rok po procesie, a jej rodzina dodała trzecie adoptowane dziecko, Quinn, w 2006 roku. W 2021 roku aktorka wyszła ponownie za mąż i uzyskała opiekę nad przyjacielem swojego najstarszego syna. Stało się to po śmierci ojca chłopca.

Aktorka nigdy nie mogła mieć naturalnego dziecka. Stone miał dziewięć poronień z powodu problemów zdrowotnych.

Sharon nadal aktywnie strzela. Aktorka zagrała druhnę w nowym teledysku Rity Ory. Wokalistka You Only Love Me przyznała, że ​​aktor pomagał jej przy garderobie na planie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: