„Kozy są takie słodkie”: Kozy zaczynają „omdleć”, gdy spotykają kurczaka w stodole

Te kozy mdleją, gdy się boją

Czy kiedykolwiek słyszałeś o kozach, które straciły przytomność? Oni istnieją, tak. Ta rasa kóz ma dziedziczną nieregularność, która powoduje, że mdleją, gdy są zaskoczone.

Ponadto są one znane jako kozy miotoniczne. Kilka grup, takich jak Janet Farkas z Farm Mates Farm, trzyma te odmiany jako zwierzęta domowe ze względu na ich niezwykłe charaktery.

Jednak kozy urodzone z tą wadą mają tendencję do klękania i upadania na ziemię, gdy są przestraszone nagłym hałasem lub ruchem.

Kury stodołowe to inteligentne, zabawne i ciekawskie zwierzęta, które zazwyczaj nie są trzymane z kozami. Z drugiej strony wiele osób od najmłodszych lat uczy swoje zwierzęta gospodarskie, jak się ze sobą dogadywać.

Jednak nawet to wymaga znacznego przeszkolenia właściciela i czasu. Janet Farkas niedawno stworzyła uroczy film przedstawiający jej trzy małe kózki i ciekawskie spotkanie kurczaków w stodole po raz pierwszy.

W stodole wszystkie kozy biegają i skaczą. Z drugiej strony słodki kurczak przyciąga je wszystkie na raz. Mały przedmiot najpierw przeraża niemowlęta.

Potem młode kozy stoją na stogu siana i patrzą na nią. Chcą się zbliżyć, ale kurczak ich przeraża. Trzy młode kozy lubią uciekać przed kurczakiem.

Postanowili jak najszybciej od niej uciec, ponieważ nie mieli pojęcia, co robić.

Urocza reakcja małych „mdlejących” kóz, które przestraszyły się kurczaka, utworzyła kilka grup. „Kózki to najsłodsza cynamonowa bułeczka ze wszystkich mam” – napisał jeden z nich.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: