Gwiazda w odważnej mini: Margot Robbie została przyłapana przez paparazzi w Miami

Gwiazda „Babilonu” stała się ostatnio ikoną mody. Występy Margot na czerwonych dywanach zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednak w prawdziwym życiu aktorka preferuje zrelaksowane obrazy w swobodnym stylu.

Tym razem ekranowa towarzyszka Leonarda DiCaprio nagle zmieniła swoje przyzwyczajenia. Margot była ubrana elegancko w ultra-krótką czarną suknię z misternymi koralikami. Strój bez ramiączek idealnie opinał smukłą sylwetkę hollywoodzkiej divy.

Para jasnych płaskich butów Bottega Veneta dopełniła przyciągający wzrok look, a gwiazda uzupełniła ją delikatnymi złotymi kolczykami. Strój idealnie współgrał z opaloną karnacją aktorki. Włosy Robbie beztrosko spływały po jej twarzy, dodając jej atrakcyjnego wyglądu.

Margot martwi się o swoje zdrowie. Przez miesiąc w zimnych porach roku nie zdejmuje maski ochronnej: i tym razem Robbie nie zignorował tego akcesorium.

Margot Robbie rozmawiała o swoich scenach łóżkowych z Leonardo DiCaprio. „Babylon” był nominowany do trzech Oscarów: za najlepsze kostiumy, najlepszą muzykę i najlepszą scenografię.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: