„Jedno spotkanie zmieniło wszystko”: tragiczny los najpiękniejszej aktorki Hollywood Gene Tierney

Aktorka o oszałamiającym wyglądzie i tragicznym życiu

Gene Tierney została uznana za najpiękniejszą aktorkę Złotej Ery Hollywood. Podbiła świat swoim pięknem i talentem. Aktorka pojawiła się w kilku znanych filmach. Miliony ludzi podziwiały jej wyjątkowe piękno. W tym samym czasie Gene osiągnęła duży wzrost zarówno w karierze, jak i życiu osobistym. Aktorka była szczęśliwie mężatką i przygotowywała się do zostania matką.

Gene Tierney był aktywnie zaangażowany w akcje charytatywne w tym czasie. Podczas Drugiej Wojny Światowej aktorka spotkała żołnierzy, honorowych żołnierzy walczących o pokój. Gene nie oszczędziła się, pracując niestrudzenie. Aktorka odwiedziła chorych i rannych.

I pewnego dnia ciężarna aktorka wróciła do domu z wysoką gorączką. Lekarze zdiagnozowali u niej różyczkę, chorobę zakaźną. Gene poszła za radą lekarzy i bardzo szybko wróciła do swojego normalnego życia. Jednak choroba nadal miała wpływ na małą dziewczynkę – urodziła się niewidoma, głucha i opóźnienia rozwojowe.

Gene Tierney wpadła w depresję i obwiniła siebie. Aktorka zaczęła mieć problemy ze zdrowiem psychicznym. Jej mąż opuścił rodzinę.

Aktorka próbowała znaleźć spokój i komfort w swojej karierze, ale wszystko się pogorszyło. Tierney wkrótce została zabrana do szpitala, ale wydawało się, że nic jej nie działa. Całkowicie ogarnęła ją depresja i smutek. Gene wycofała swoją karierę, swoje cele i marzenia i została pustelniczką.

Aktorka po raz drugi wyszła za mąż za milionera naftowego, kiedy była już blisko swoich ostatnich dni. Mężczyzna zrobił wszystko, co w jego mocy, aby jego żona była znacznie szczęśliwsza. Małżonkowie mieszkali razem do 1981 roku, kiedy mężczyzna zmarł. Smutek powrócił do aktorki ha, a ona po raz kolejny stała się pustelnikiem. Aktorka żyła do 1991 roku i zmarła w wieku 70 lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet