„Była zaskoczona!”: Mała Dziewczynka Daje Monetę Muzykowi Ulicznemu I Otrzymuje W Zamian Najlepszą Niespodziankę

Muzyka wywołuje uśmiech na twarzach wszystkich

Wielka niespodzianka spotyka młodą dziewczynę, która zatrzymuje się, by dać monetę ulicznemu muzykowi. Kiedy sytuacja nagle się zmienia, miasto wypełnia się kupującymi z torbami na zakupy, rodzinami i starszymi parami cieszącymi się dniem.

Jeden mężczyzna zaczyna grać na kontrabasie po tym, jak dziewczyna zdeponuje monetę. Kiedy zaczyna grać dobrze znaną „Odę do radości” z IX symfonii Beethovena, ma na sobie fantazyjny smoking.

Uśmiechając się, dziewczyna stoi i obserwuje go. Wiolonczelista nagle włącza się znikąd do muzyki. Jest tego więcej, a dziewczyna jest zaskoczona.

Coraz więcej osób wychodzi z instrumentami, jeden po drugim. Na placu wspólnie grają rogi, trąbki, skrzypce, a nawet kotły.

Aby pomóc muzykom pozostać razem, przybywa dyrygent. Historyczna melodia została napisana przez jednego z największych światowych kompozytorów, a teraz gra ją razem ponad 50 osób.

W momencie, gdy dochodzisz do wniosku, że nie może być już większy, zespół głosów zaczyna śpiewać wersety.

Jako publiczność, setki ludzi gromadzą się, aby być świadkami tej magicznej chwili. Telefony komórkowe są trzymane wysoko, aby nagrać jedyny w swoim rodzaju spontaniczny koncert, a ludzie biegną, aby obejrzeć.

Muzyka wywołuje uśmiech na twarzy dzieci, które entuzjastycznie podskakują i tańczą. Grupa wykonawców kłania się zachwyconej publiczności i zbiera gromkie brawa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: