„Odkryj magię lat 80.”: Bee Gees dotarli na szczyty list przebojów swoim hitem „One”

Ciesz się tym wspaniałym występem legendarnego zespołu!

„The Bee Gees” ujawniają trzy wyraźne uderzenia werbla i jeden świecący reflektor. Jasne niebieskie i białe światła otaczają braci supergwiazd, gdy stoją na czarnej jak smoła scenie.

Robin śpiewa razem z Andym i Maurice’em, gdy śpiewają przed mikrofonami, mając na sobie koszule z kołnierzykiem i garnitury. Pianista, perkusista i tamburyn tworzą zespół za nimi.

Kiedy Bee Gees kończą zwrotkę lub refren, stają przed dużym tłumem, który wiwatuje i macha rękami. Śpiewacy w tle poruszają się w rytm piosenki, stojąc dalej z tyłu.

Honey Bee Gees śpiewają serdeczne wersety: „Powiedz ci, że kiedyś lub kolejne dziecko, ty i ja powinniśmy być jednym, jednym. Zrób to ogólnie, bardziej genialnie niż oko może zobaczyć.

Ukrywamy słońce. Podczas refrenu piosenki żółte światła na scenie migają, a światła nad nimi zaczynają się poruszać po scenie.

Zespół zbliża się do wielkiego zakończenia z instrumentalną przerwą tuż przed końcowym refrenem. Śpiewają ostatni refren, podczas gdy tłum ryczy aplauzem.

The Bee Gees są również określani jako „Królowie Muzyki Tanecznej”, „Brytyjska Pierwsza Rodzina Harmonii” i „Królowie Disco”.

Grupa powróciła do amerykańskiego radia z piosenką „One”, która stała się ich największym hitem w Stanach Zjednoczonych w latach 80.

We wrześniu 1989 roku piosenka osiągnęła najwyższy w historii numer siedem na liście Billboard Hot 100, gdzie pozostała przez dziesięć tygodni.

Chociaż The Gibbs zaczynali jako zespół w 1958 roku, ich popularność utrzymywała się przez wiele lat.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: