„Żonaty od 25 lat”: jak wygląda była żona Arnolda Schwarzeneggera i co teraz robi

Jej rodzice chcieli, aby ich córka zainteresowała się polityką

Bycie żoną Terminatora to nie jedyna rzecz, która czyni Marię Shriver sławną. Jednak ten” tytuł ” nadal przyniósł jej największą sławę. Patrząc na jej zdjęcia, można się domyślić, że kobieta pochodzi z Honorowej rodziny. Słodycz i atrakcyjność odziedziczyła po rodzicach.

Maria urodziła się w 1955 roku. Kobieta pochodzi z rodziny Kennedy ’ ego, będąc siostrzenicą 35.prezydenta USA.

Jej rodzice zadbali o zapewnienie dziewczynie odpowiedniego wykształcenia, gdy była jeszcze dzieckiem. Chcieli, aby ich córka zainteresowała się polityką, ponieważ tak powinni robić członkowie szlachetnej i słynnej dynastii.

Shriver wybrał jednak karierę dziennikarza. Naprawdę odnosiła sukcesy w tej dziedzinie. Ta kariera ułatwiła ehr spotkanie z Arnoldem. Ich romans trwał 9 lat, czego nie można powiedzieć o ich małżeństwie. Przyczyna ich rozwodu jest nadal niejasna-albo kobieta nie mogła dogadać się z samym aktorem, albo jej rodzina naciskała na nią. Para pobrała się jednak w 1986 roku.

Schwarzenegger był już wtedy sławny. Sama Maria osiągnęła wielkie wyżyny w NBC. Mają razem 2 córki i 2 synów.

Mówi się, że Shriver jest wspaniałą żoną. A kiedy Arnold został gubernatorem Kalifornii, z dumą przedstawił Marię jako pierwszą damę Kalifornii. Maria była jedyną osobą, która mogła wpłynąć na poglądy polityczne męża. Jest świetnym mówcą publicznym, który równie dobrze może być wytrwały i nieustępliwy.

W 2011 roku Maria zrezygnowała z tytułu Pierwszej Damy. Ogłosiła, że nie chce już być ze Schwarzeneggerem. A jaki był powód jej tak nieoczekiwanej decyzji po 25 latach małżeństwa? Najbardziej znanym powodem jest to, że Schwarzenegger został przyłapany na romansie z gospodynią, która później urodziła dziecko od mężczyzny.

Maria była zszokowana i nie mogła zaakceptować zdrady męża, chociaż Arnold publicznie błagał ją o przebaczenie za to, co zrobił.

Nadal nie wiadomo, czy ich rozwód został sfinalizowany, czy nadal trwa. Ale mówi się, że byli małżonkowie mieszkają osobno i komunikują się tylko w święta.

Schriver odnosi sukcesy publicznie i utrzymuje kontakt z Arnoldem. Z drugiej strony aktor szuka schronienia u różnych kobiet po rozwodzie.

Prywatne życie Marii po rozwodzie było tajemnicą. Jednak, ostatnio rozeszły się plotki o kobiecie randki Matthew Dowd.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: