„Byli małżeństwem przez 25 lat”: jak dziś żyje i wygląda była żona Arnolda Schwarzeneggera

Bez związku z „Terminatorem” Maria Shriver miała wiele okazji, by stać się sławna. Ogólnie rzecz biorąc, nadal można spierać się, kto jest dalej na drodze do sławy. Patrząc na zdjęcia tej atrakcyjnej kobiety o błyszczących, optymistycznych oczach, można odnieść wrażenie, że pochodzi z porządnego domu. Jej przodkowie obdarzyli ją wzrostem i urodą.

Maria urodziła się w 1955 roku. Jest potomkinią rodziny Kennedych (35 siostrzenica amerykańskiego prezydenta).

Od najmłodszych lat matka i ojciec dziewczynki zaczęli zastanawiać się nad edukacją i wychowaniem córki. Uważali, że powinna zająć się polityką, bo tak powinni robić członkowie słynnej dynastii.

Z drugiej strony Shriver zdecydowała, że ​​chce studiować dziennikarstwo. Doskonale sprawdzała się w tej dziedzinie. Wkrótce poznała Arnolda. Romans młodej pary trwał do dziewięciu lat, ale ich małżeństwo nie. Powody tego były niejasne: czy Mary sama bała się nawiązać kontakt z młodym aktorem, czy też wywierała na nią presję rodzina. Jednak chłopaki ostatecznie pobrali się w 1986 roku.

Schwarzenegger był już wtedy popularny, otrzymał intrygujące role, a jego sytuacja finansowa znacznie się poprawiła. Sama Maria awansowała w szeregach NBC, stając się korespondentem. Rodzina ma dwie dziewczynki i dwóch synów.

Shriver była doskonałą żoną. Ponadto, gdy w 2003 roku po raz drugi został gubernatorem Kalifornii, aktor nadał jej tytuł Pierwszej Damy Kalifornii. Nawiasem mówiąc, to Maria wpłynęła na karierę polityczną męża. W rzeczywistości jest dobrze wyszkolonym mówcą publicznym, który jest również niesamowicie wytrwały i nieustępliwy.

W 2011 roku kobieta ustąpiła ze stanowiska Pierwszej Damy Kalifornii. Następnie poinformowała Arnolda, że ​​nie chce już z nim mieszkać. Co skłoniło ją do podjęcia tej decyzji po 25 latach małżeństwa? To proste. Opinia publiczna dowiedziała się, że Schwarzenegger miał romans z gospodynią, która urodziła mu dziecko.

Oczywiście Maria była zaskoczona i odmówiła przyjęcia zdrady, mimo że Arnie błagał ją o przebaczenie i publicznie przeprosił za to, co zrobił.

Nie wiadomo, czy rozwód został sfinalizowany lub czy procesy wciąż trwają. Jednak byli małżonkowie od dawna prowadzą oddzielne życie, komunikując się tylko w święta przeznaczone na wspólne dzieci.

Shriver jest zwykle czarujący publicznie i skutecznie rozmawia z Arnoldem. On natomiast szuka schronienia u innych kobiet po ich rozstaniu. Życie osobiste Marii było trudne do zorganizowania, ale od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się doniesienia o jej romansie z Matthew Dowdem.

Like this post? Please share to your friends: