Jak wygląda żona słynnego aktora z „Gry o tron” Petera, który ma zaledwie 53 cale wzrostu?

Słynny aktor z serialu HBO „Gra o tron” niedawno skończył 52 lata. Aktor jest niezwykły i wyróżnia się wśród celebrytów nie tylko ze względu na swój ogromny talent, ale także ze względu na jasny i wyrazisty wygląd. Fani 135-centymetrowego Petera Dinklage’a z niecierpliwością czekają na to, jak zaprezentuje się oszałamiająca żona aktora.

Gwiazda filmu wyszła za mąż w 2005 roku, legalizując swój związek z 46-letnią reżyserką teatralną Ericą Schmidt. Po raz pierwszy spotkali się w teatrze i od razu się w sobie zakochali. Pomimo tego, że obaj początkowo nie wyrażali swoich emocji. Według ich kumpli wszystko zaczęło się od przyjaźni, ale wszyscy wokół wiedzieli, co tak naprawdę między nimi się dzieje, chociaż temu zaprzeczali. W końcu zdali sobie sprawę, że marnują czas i postanowili zalegalizować swój związek. Są małżeństwem od wielu lat i mają przyjemne i zdrowe małżeństwo. Nawiasem mówiąc, są jedną z najpotężniejszych par Hollywood.

To niesamowite, że pomimo dzielących ich różnic, odkryli się nawzajem i znaleźli wspólne szczęście. Para ma rój zwolenników, którzy ich uwielbiają i nadążają za ich życiem osobistym.

Mają też wspaniałe dziecko, które wychowują. Chłopiec z zewnątrz bardziej przypomina matkę, a ten talent aspiruje do nabycia po ojcu.

Co myślisz o szczęśliwej parze? Czy kiedykolwiek oglądałeś Grę o tron? Co myślisz o klasycznym filmie?

Czy wierzycie, że syn aktora odniesie taki sukces jak jego ojciec?

I oczywiście chcielibyśmy usłyszeć twoje przemyślenia na temat aktora i ogólnie jego rodziny.

Like this post? Please share to your friends: