„Od szarej myszy do ikony mody”: jak księżna Diana wpłynęła na współczesny świat mody

Stała się ikoną mody wkrótce po ślubie z brytyjskim księciem

Księżna Diana była zdecydowanie jedną z najbardziej ukochanych Królewskich na całym świecie, a ludzie są bardzo zainteresowani jej życiem do dziś. Ciekawe, jak wyrosła z nieśmiałej kobiety Na dosłowną ikonę elegancji i kobiecości.

Jej styl na początku nie był tak imponujący. Ubierała się w proste i monotonne kolory, jak wszyscy inni członkowie rodziny królewskiej w Londynie.

Jej małżeństwo z brytyjskim księciem nauczyło ją ostrożniejszego doboru ubrań. Wkrótce stała się prawdziwą ikoną mody.

Jej ubrania są obecnie wystawiane w najlepszych muzeach i sprzedawane za wygórowane koszty.

Lady D kształtowała już standardy mody i dokonywała rewolucji vogue w latach 80.i 90., kiedy terminu „influencer” nie było nawet w naszym leksykonie, a siostry Jenner ledwo biegały pod biurkiem.

A oto niektóre z jej najbardziej niezwykłych strojów, które znacznie wyprzedzały jej czasy.

Lampart był postrzegany inaczej w różnych aspektach, chociaż najczęściej uważano go za bez smaku. Jednak wzór wraca teraz i wielu stylistów ponownie go wprowadza.

Tymczasem Diana miała już na sobie strój kąpielowy „predator”, chociaż wtedy uważano go za źle wychowany.

Większość ludzi prawdopodobnie nie wie, że członkowie rodziny królewskiej noszą czerń tylko w żałobie, a nigdy publicznie. Księżna Diana była pierwszą rodziną królewską, która ubrała się na czarno na uroczystościach.

Niektórzy mówią, że ceniona do dekoracji w smokingu jak strój.

Wygląd Diany przyciągał wtedy wiele uwagi, ponieważ sprzeciwiała się każdemu królewskiemu protokołowi: rozmiarowi powyżej kolan, odważnym dekoltom, szpilkom i przyciągającym uwagę klejnotom.

Typ definiujący trwałą damę składa się z lekkich materiałów, luźnych krojów i genialnej palety kolorów.

Przycięte legginsy nie są oszałamiające, ale z pewnością to księżniczka zademonstrowała Rower Na Zewnątrz centrum fitness.

Ubrania oversize są teraz w modzie. Lady D już w latach 90. miała na sobie oversizowe Płaszcze, Kurtki i obwisłe dżinsy.styliści na całym świecie byli zakłopotani.

Była pierwszą nobelty, która założyła spodnie na właściwe wieczorne spotkanie. I, podczas gdy teraz nie widzimy w tym nic charakterystycznego, odważnie było wtedy złamać nierozerwalną normę.

Zdjęcia z 25 do 30 lat temu wydają się być z wczoraj. Wszystko, co nosiła, jest teraz modne.

Co sądzisz o jej stylu?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet