„Put your foot up”: Bellucci, w wieku 57 lat, tańczy namiętne tango, popisując się rozciąganiem

Pełne imię aktorki to Monica Anna Maria. Ze względu na swoją piękną urodę, wspaniały kształt i zjadliwą osobowość aktorka słusznie stała się ikoną seksu w młodości. Nie każdy mężczyzna mógł wtedy znieść ciężkie spojrzenie dziewczyny. Aktorce pochlebiał ten obraz i często robiła zdjęcia do magazynów dla dorosłych, aby to poprzeć.

Lata mijają, a Monika odmawia zmiany pracy. Mimo kilku liftingów kobieta pozostaje w szeregach „ideału”.

Pomimo tego, że Bellucci jest już babcią w swoim wieku, nadal zachwyca i oddaje się cięciom i głębokim dekoltom. Oprócz odważnych zadań fotograficznych. Próbuje pokazać światu, że nie należy jej zbyt szybko odrzucać.

Olśniewająca dama została zaproszona jako gość do włoskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie zachwyciła jurorów i publiczność. Monica jest ponownie przedmiotem dyskusji w jej własnym kraju.

Bellucci współpracowała z profesjonalną tancerką i pokazała, że ​​jest tak samo doskonała jak jej partner. Fani określili ten taniec jako „namiętny”, a niektórzy podejrzewali nawet, że gwiazda ma romans z młodą choreografką. Czujemy, że to tylko plotka. Jakie są Twoje myśli?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet