W najlepszych tradycjach swojej gwiezdnej matki. Córka Madonny zrobiła furorę w skandalicznej sesji zdjęciowej

Lourdes Maria Ciccone-Leon, 26 lat, pierworodne dziecko piosenkarki muzycznej Madonny, odziedziczyła po matce pasję do widowiskowości i ma wszelkie szanse zostać jeszcze większą ikoną stylu w wieku Madge.

Tymczasem Leon świetnie się bawi i imprezuje tak mocno, jak tylko potrafi. Tym bardziej, że dobrze jej za to płacą. Lourdes jest poszukiwaną modelką, która pracowała zarówno z uznanymi, jak i wschodzącymi firmami modowymi. Najważniejszą rzeczą dla córki Madonny jest możliwość wyrażenia swojej charyzmy w całym jej surowym entuzjazmie.

A im bardziej dziwaczny nowy wygląd, tym lepiej. Lourdes ostatnio zaskoczyła swoich wielbicieli świeżymi zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Co może pójść nie tak, gdy młoda kobieta spotyka się ze znaną artystką kosmetyczną i wciska się w nieprzyzwoicie obcisłą sukienkę?

Odpowiedzią jest nowa, urzekająca sesja zdjęciowa z Lourdes Leon w roli głównej. Kobieta pozowała w delikatnym świetle, w białej sukni, której przezroczysta tkanina ledwie zakrywa, a jedynie podkreśla jej kształty.

Biała soczewka Chiccone Juniora na jego oczach była kolejną przyciągającą wzrok cechą. Posłali jej zmysłowe, mrożące krew w żyłach spojrzenie.

Wcześniej Ksenia Mishina, ukraińska aktorka i gwiazda pierwszego sezonu miłosnego reality show „Bachelorette”, eksponowała płaski brzuch i bawiła się stalowymi kostkami abs w pikantnym topie.

Ponadto ukraińska piosenkarka MamaRika ujawniła swoją wskazówkę odchudzającą dla młodych mam zaledwie tydzień po porodzie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: