„Niesamowity pomysł”: właściciel kawiarni dał bezdomnemu pracę lub jedzenie

Mężczyzna był prawie beznadziejny

Nie cieszy się już zaufaniem i zrezygnował ze szukania pracy. Seisha Abigail zyskała rozgłos dzięki dobremu usposobieniu i gościnności.

Próbował więc porozmawiać z mężczyzną, który przyszedł do jego organizacji po darmowe jedzenie, bo był głodny. Seisha zapytała, dlaczego nie pracowała.

Mężczyzna twierdził, że nikt go nie zatrudnił z powodu jego licznych złych czynów w przeszłości. Nie cieszy się już zaufaniem, a już zadeklarował, że nie będzie szukał pracy.

Przyjął ofertę Seishy, ​​ponieważ nie mógł jej odrzucić. Seisha napisała o tym, co stało się później na swoim profilu na Facebooku.

„W tamtym czasie w restauracji nie było wystarczającej liczby osób, więc zapytałam go, czy nie chciałby spróbować” – mówi kobieta. Uśmiechnął się. Powiedział: „Zrobię wszystko, byle tylko zdobyć jedzenie”.

Ponadto pracuje tutaj przez około dwa tygodnie, po dwie godziny dziennie. Co zrobił po mojej wpłacie? Dokonał zakupu w moim sklepie.

Następnie zdecydował się zapłacić. Marcus, ten człowiek nigdy się nie spóźniał ani nie opuszczał pracy. Musimy sobie pomagać. Życzliwość osoby jest ważną cechą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet