„Prawdziwa personifikacja zła”: Melinda Gates opowiada o związku męża z Jeffreyem Epsteinem

Rozwiodła się z mężem z powodu ich przyjaźni

Melinda French Gates, która w artykule jest określana jako „French Gates”, udzieliła wywiadu Fortune, w którym opowiedziała o projektach, nad którymi pracuje, aby chronić kobiety i dała wskazówki dotyczące jej rozwodu z Gates.

Pomogło to wielu osobom przypomnieć sobie nowe spotkanie, na którym omawiała, co robił Bill, i potępiła go za jego powiązania z niesławnym molestującym młodych ludzi, Jeffreyem Epsteinem.

Melinda i Bill Gates pobrali się w 1994 roku i mają troje dzieci: 19-letnią Phoebe, 25-letniego Rory’ego i 25-letnią Jennifer.

Chociaż Bill i Melinda złożyli pozew o rozwód w 2021 roku, nadal wspólnie zarządzają Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Powiedziała Fortune, że rozwód był „niewiarygodnie bolesny”, ale nadal współpracowała z nim w fundacji: „Nadal pracowałam z osobą, od której się wyprowadzałam, i muszę pojawiać się każdego dnia i być sobą ”.

Biorąc pod uwagę to, co powiedziała w niedawnym wywiadzie na temat przyjaźni Gate’a z Epsteinem, trochę zaskakujące jest to, że kontynuowała z nim pracę w tej fundacji: „To było wiele rzeczy”.

Nie podobało mi się jednak to, że spotkał się z Jeffreyem Epsteinem. To właśnie mu bardzo wyraźnie powiedziałem.

Stwierdziła również, że spotkała Epsteina tylko „jeden raz”, ponieważ interesowała ją jego tożsamość. Kontynuowała, mówiąc: „I dwa razy się nad tym zastanowiłam, kiedy spacerowałam w przedpokoju”.

Dlaczego źle się z tym czuła? ponieważ jej zdaniem Epstein był „uosobieniem zła”. Był okropny – powiedziała. Ucieleśniał wszystko, co złe.

Potem ciągle miałem o tym złe sny. W rezultacie myślenie o tych młodych kobietach łamie mi serce.

W wyniku tego, romansu Billa i innych spraw, o których Melinda nie chciała rozmawiać, nie byli w stanie pozostać razem. Ujmuje to w ten sposób:

Nie wystąpiło to jednocześnie ani w jednym przypadku. Zdałem sobie sprawę, że to nie było zdrowe i że nie mogłem ufać temu, co mieliśmy, ponieważ było tego po prostu wystarczająco dużo.

Mimo że Melinda zaraziła się chorobą Epsteina i rozwiodła się z mężem częściowo z powodu ich przyjaźni, nie jest po naszej stronie.

Mówił także o aborcji i niedawnej decyzji Dobbsa Sądu Najwyższego w wywiadzie dla Fortune. „To byłoby straszne w każdym kraju” – stwierdził.

Jednak znaczącym niepowodzeniem dla równości płci jest to, że została ona uchylona po tak długim okresie obowiązywania w kraju o najwyższych dochodach na świecie.

Dodatkowo założyła Pivotal Ventures, inteligentny fundusz venture capital. Powiedziała, że ​​chodzi o to, jak pomóc kobietom i osobom kolorowym szybciej awansować w Stanach Zjednoczonych.

Dla mnie sprowadza się to do spojrzenia na cztery ważne rzeczy: politykę, pieniądze, technologię i media. W przypadku, gdy dasz większej liczbie osób udziały w tych czterech biznesach, zrobisz ogromną różnicę”.

Melinda Gates opowiedziała o tym, jak bardzo kocha aborcję i obudziła kapitał. Stwierdziła, że ​​kapitał podwyższonego ryzyka nie może rozwiązać tego problemu i że więcej kobiet powinno ubiegać się o urząd.

Pisze: „Staram się ustalić przyczynę. Jaki jest główny problem? Głównym problemem jest to, że w naszym kraju jest za mało kobiet w polityce.

Nie jesteśmy nawet blisko równouprawnienia kobiet i mężczyzn. W rezultacie, kiedy patrzę na skład Sądu Najwyższego, zastanawiam się, jak i dlaczego się tam znaleźliśmy. Dotarli tam dzięki większości mężczyzn w Senacie.

Musimy dać kobietom-politykom na wszystkich szczeblach więcej pieniędzy i dowiedzieć się, co je powstrzymuje. Dopóki kobiety nie obejmą wszystkich stanowisk władzy, Sąd Najwyższy nie będzie miał sprawiedliwej reprezentacji społeczeństwa.

Ponieważ podjęte działania nie odzwierciedlają dokładnie tego, co ludzie naprawdę myślą o sprawie Roe v. Wade, niezależnie od tego, po której stronie są.

Bo jest świadoma, jest lewicowcem tak samo jak jej mąż. Wspomniała jednak, że znał Epsteina.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet