Olśniewający uśmiech i nieskromny dekolt: Keira Knightley pojawiła się na premierze filmu w gorsecie

37-letnia hollywoodzka gwiazda dała światową premierę filmu „Dusiciel z Bostonu” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Keira była jedną z głównych bohaterek filmu. Na to ważne wydarzenie aktorka założyła intrygujący gotycki komplet.

Knightley miała na sobie czarną suknię z bufiastą spódnicą, koronkowym gorsetem i obszernymi rękawami. Sukienka podkreślała wąską talię mamy dwójki dzieci. Gwiazda Orlando Blooma w filmie „Piraci z Karaibów” uzupełniła stylizację sandałami na szpilce z kryształkami górskimi.

Kira przyozdobiła szyję złotym naszyjnikiem, aby dodać trochę blichtru całej stylizacji. Aktorka ułożyła włosy w hollywoodzkie loki, a swój wygląd zakończyła wyrazistym makijażem, który zawierał przydymiony i brązowy cień, puder brązujący i beżowy błyszczyk.

Żona muzyka Jamesa Rytona wydawała się być w dobrym nastroju, wielokrotnie uśmiechając się do fotografów. Keira zrobiła najlepsze zdjęcia z czerwonego dywanu. Aktorka czule rozmawiała ze swoją partnerką filmową Carrie Coon podczas imprezy.

Wycieczka towarzyska Knightley wywołała gorącą debatę wśród jej zwolenników. „Keira jest oszałamiająca”, „Nie zmieniła się zbytnio, odkąd skończyła 22 lata”, „Wspaniała!” „Nie ma sztucznych ust ani piersi” – zauważyli użytkownicy.

„Boston Strangler” oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Fabuła obraca się wokół szaleńca i gwałciciela, który działał w Massachusetts od 1962 do 1964 roku. Albert DeSalvo był odpowiedzialny za śmierć jedenastu kobiet. Został znaleziony martwy w celi więziennej po skazaniu.

Aktorka nie pokazała się publicznie od pięciu miesięcy. Kyra była ostatnio widziana publicznie z mężem na uroczystym bankiecie w Londynie.

Aktorka niedawno wyznała, że ​​czuje się zawstydzona swoją sławą jako symbolem seksu w Hollywood. Według aktorki, po nakręceniu „Piratów z Karaibów” stała się powszechnie pożądanym towarem. Knightley spędził dużo czasu próbując usunąć ten okropny pióropusz.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: