„Jej tragiczne życie uczyniło z niej gwiazdę”: dziewczyna została porzucona, ponieważ urodziła się bez nóg

Jeśli nie możesz chodzić, lataj!

Ponieważ martwili się tym, co powiedzieli lekarze, jej rodzice ją zrezygnowali. Ludzie często są niezadowoleni ze swojego życia, ale niektórzy radzą sobie dobrze nawet w trudnych okolicznościach.

Jennifer Bricker nie miała stóp od urodzenia. Rodzice młodej damy zrezygnowali z niej, ponieważ bali się, na co zgodzą się specjaliści.

Jednak Jenny była tak zdeterminowana, że ​​oprócz chodzenia nauczyła się latać. Jennifer zawsze była pełna życia. W jej rolę wcieliła się Dominika Mochanu, amerykańska gimnastyczka, zdobywczyni złotego medalu na igrzyskach olimpijskich.

Jenny zaczęła uczyć się pewnych umiejętności, ponieważ interesowało ją to, co robi. Mogła się uczyć, ponieważ rodzice pomogli jej rozpocząć naukę w szkole.

Była lekkoatletką-amatorką, która swój pierwszy tytuł mistrza kraju zdobyła w wieku 11 lat, a w wieku 10 lat brała udział w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich.

Jej rodzice opuścili Rumunię w 1981 roku, ponieważ byli gimnastyczkami. Wcześniej mieszkali w USA z Dominiką i ich różnymi dziećmi.

Jen bardzo chciała zobaczyć swoich rodziców po spotkaniu z siostrą. Jej rodzice opuścili Rumunię w 1981 roku, ponieważ byli gimnastyczkami.

Dominika i ich pozostałe dzieci dzieliły poprzednie miejsce zamieszkania w Stanach Zjednoczonych.

Po spotkaniu z siostrą Jen nie mogła się doczekać spotkania z rodzicami. Bricker wyszła za mąż w 2019 roku. Jej życie jest błogie, pełne i intrygujące.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet