„Charmed”: jak bardzo zmienili się aktorzy popularnego serialu telewizyjnego z 2000 roku

Nasze ulubione postacie zmieniły się dramatycznie!

Na początku lat 2000. seria Czarodziejki była bardzo popularna. Rosyjscy widzowie, zwłaszcza kobiety, byli nim zachwyceni. Od premiery pierwszego odcinka minęły 22 lata. Na cześć tego przypomnijmy głównych bohaterów projektu i dowiedzmy się, co się z nimi stało.

Alyssa Milano (Phoebe)

Alyssa była popularna jeszcze przed wydaniem Czarodziejek, ale rola Phoebe uczyniła z niej prawdziwą gwiazdę. Nawiasem mówiąc, zajmowała się nie tylko aktorstwem, ale także śpiewaniem i prowadziła różne programy. W 2007 roku zakochała się w Davidzie Bugliarim. W jednym z wywiadów Milano powiedziała, że ​​w latach 90. regularnie dokonywała aborcji, aw 2009 roku poroniła. Teraz ona i jej mąż wychowują dwójkę dzieci.

Po porodzie aktorka przybrała na wadze, ale mogła wrócić do normy. Angażuje się w działalność charytatywną, pomagając ludziom, u których zdiagnozowano nieuleczalne choroby. Od czasu do czasu Alyssę można zobaczyć w programach telewizyjnych oraz w programie „Podium. Wszystkie gwiazdy”.

Rose McGowan (Page)

Dla Rose serial „Czarodziejki” był darem losu, chociaż pod koniec pracy zaczęła mieć problemy z życiem osobistym. W 2007 roku miała związek z Mansonem, ale miłość muzyka do narkotyków zmusiła parę do zerwania. Potem zaczęła romans z Robertem Rodriguezem, ale z nim też nic nie wyszło. Jedynym małżeństwem Rose było Davey Detail, które trwało kilka lat.

Aktorce często zarzucano używanie nielegalnych substancji, choć wszystkiemu zaprzeczała. To bardzo wpłynęło na jej karierę, więc teraz Rose ma niewiele filmów. W wieku 46 lat radykalnie zmieniła swój wygląd i styl, a teraz jest prawie nie do poznania.

Shannen Doherty (Prue)

Aktorka zagrała rolę starszej siostry, która zmarła pod koniec trzeciego sezonu. Shannen niedawno obchodziła swoje 49 urodziny. W 2015 roku lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Przez jakiś czas kobiecie udało się przezwyciężyć chorobę, ale w tym roku zgłosiła nawrót choroby.

Doherty ma męża Kurta Isvarenko, który pomaga jej we wszystkim. Nie porzuciła pracy, jej ostatnią pracą produkcyjną był „Dom moich koszmarów”. Ponadto wcieliła się w rolę matki z Nikt nie chciał rozmawiać (2019). W tej chwili Shannen ściśle monitoruje swój stan zdrowia. Mówi, że nie chce rezygnować z pracy.

Grzebienie Holly Marie (Piper)

Kiedy Holly zaczęła grać w serialu, miała 25 lat. W rzeczywistości na początku chciała przyjąć rolę Prue, ale kierownictwo uznało, że Piper, dziewczyna, która wie, jak wysadzić i zamrozić wszystko, będzie dla niej lepsza. Następnie Mary Combs wzięła udział w Pretty Little Liars, dostała rolę matki głównego bohatera. Holly rozwiodła się z Davidem Donoho w 2011 roku, z którym ma troje dzieci.

W 2015 roku poznała Mike’a Ryana, z którym później wyszła za mąż. Aktorka przyznaje, że chce być z tym mężczyzną bardzo długo. W tej chwili ma 46 lat i jest trochę pulchna. Mniej czasu poświęca pracy, woli zajmować się życiem osobistym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: