„Szczęśliwi Razem”: Niesamowita wydajność żółwi Lat 70-tych (wideo)

Wielu zapamięta ten zespół i ich występy na żywo

Ed Sullivan Show prezentował talenty z całego świata przez 24 sezony. Występom na żywo popularnych piosenek celebrytów towarzyszyła orkiestra pokazu, gdy tańczyli, śpiewali i śpiewali.

Od lat czterdziestych do siedemdziesiątych XX wieku w programie występowały gwiazdy takie jak Elvis Presley , The Rolling Stones i The Beatles , co czyni go jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych.

Występ zespołu rockowego w programie zatytułowanym „The Turtles” został niedawno udostępniony w filmie, który spotkał się z dużym zainteresowaniem. Brytyjscy piosenkarze przygotowali grunt pod rewolucję rock and rolla w latach 60.

W tym czasie kilka amerykańskich zespołów przerwało muzyczną rewolucję. Swoją optymistyczną muzyką wystawili brytyjskie zespoły na próbę.

Jednym z takich zespołów jest The Turtles. Mark Volman (wokal, saksofon i gitara) i Howard Kaylan (wokal) przewodzili grupie w 1965 roku, kiedy wydali cover „It Ain’t Me Babe” Boba Dylana.

Grupa wystąpiła po raz drugi gościnnie w programie The ED Sullivan Show 12 listopada 1967 roku.

Piosenkę „Happy Together” wykonują Kaylan, Volman i pozostali trzej członkowie grupy muzycznej.

Ta optymistyczna piosenka, napisana przez Garry’ego Bonnera i Alana Gordena, jest jednym z najlepszych przykładów melodii, progresji akordów i harmonii.

W związku z tym jest postrzegany jako jedno z najbardziej ponadczasowych dzieł sztuki w dowolnym momencie. Członkowie grupy dobrze ze sobą współpracują, co jest godne podziwu.

W pewnym momencie Volman wskakuje na krawędź, ale Kaylan wciąż śpiewa melodię pokazującą poważne obszary siły, jak wygląda pokrewieństwo. Nawet po tylu latach nadal są sobie bliscy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: