„Zrobiła wszystko, aby zdobyć ich zaufanie”: kobieta musiała zbudować osobny dom dla swoich uratowanych kotów

Kiedyś przestraszone koty nie boją się już ludzi

Emily niedawno wprowadziła się do nowego domu. Była zaskoczona, gdy odkryła, że ​​w domu było już 16 dzikich kotów mieszkających na zewnątrz.

Na początku Emily nie była pewna, czy koty będą chciały ją mieć w pobliżu. W końcu naruszała święte prawa dzikich kotów.

Emily dołożyła wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie kotów. Zaczęła wychodzić na zewnątrz, aby lepiej ich poznać.

Koty zaczęły jej ufać, a nawet zaczęły przychodzić i siadać jej na kolanach. W starej szopie na podwórku poprzedni właściciel domu karmił dzikie koty.

Jednak dla nich nie był to najlepszy wybór. Koty potrzebowały ciepłego miejsca do spania w zimie, ponieważ zrobiło się tak zimno.

Emily i jej rodzina wpadli na pomysł, aby naprawić szopę i zapewnić swoim dzikim kotom wymarzony dom, który byłby dla nich wystarczająco dobry.

Koty chciały wiedzieć, jak wyglądałby ich idealny dom, ale musiały poczekać, aż ich nowa rodzina wymyśli idealną strategię.

Koty zasłużyły na ciasne siedzenie, ponieważ ceniły swój nowy dom marzeń, wypełniony wygodnymi pokrowcami i kocimi drzewami.

Dzikie koty wreszcie miały ukojenie i pewność. Od tego czasu, ilekroć wychodzi na dwór, koty wychodzą ją przywitać.

Dumna kocia mama lubi odwiedzać swoje urocze futrzaki w ich maleńkim domu, a niegdyś przestraszone koty nie boją się ludzi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: