„Nie wszystkim podobał się ten pomysł”: wściekli rodzice restauracji umieścili tę notatkę na drzwiach…

Mile widziane są tylko grzeczne dzieci

Zazwyczaj w rodzinie są zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Od czasu do czasu rodziny jedzą razem kolację. W rezultacie podczas jedzenia w miejscach publicznych małe dzieci mogą zachowywać się jak dzieci.

Małe dzieci czasami stają się bardziej niechlujne i hałaśliwe, czekając, aż wszyscy skończą jeść. Po prostu spodziewasz się takich rzeczy, kiedy idziesz do restauracji dla rodzin.

Każdy zdaje sobie sprawę, że nie wszystkie restauracje typu fast food są odpowiednie dla rodzin. Można sobie jednak wyobrazić, jak zaskoczeni byli ci młodzi członkowie rodziny, kiedy odwiedzili Arby’s w Minnesocie.

Ten Arby’s miał tabliczkę umieszczoną na drzwiach, żeby każdy mógł ją przeczytać przed wejściem.

Na tabliczce widniał napis: „Tylko grzeczne dzieci, które potrafią trzymać jedzenie na tacach i pupę na swoich miejscach”.

Zostaniesz poproszony o odejście, jeśli nie możesz tego zrobić”. Wyobraź sobie, że jesteś rodzicem hałaśliwego dziecka w wieku od dwóch do trzech lat, które po prostu ma ochotę na szybki posiłek z innymi dziećmi.

Wyobraź sobie, jak dziwne byłoby, gdyby Arby’s, restauracja typu fast food, która serwuje kanapki jak każda inna, nie wyświetlała tego znaku, aby każdy mógł go przeczytać przed wejściem.

Jeśli pójdziesz do rodzinnego baru szybkiej obsługi, możesz spodziewać się chaosu i ucieczki przed dziećmi. Jednak ten Arby zaczynał mieć tego dość.

Ta restauracja sprawiła, że ​​wielu rodzicom z małymi dziećmi trudno było wybrać ją jako miejsce do jedzenia poza domem, wyświetlając ten znak na drzwiach.

Wyobraź sobie, że próbujesz dokończyć posiłek w Arby’s, czekając, aż Twoje dziecko wstanie z siedzenia lub upuści frytki na podłogę.

Jedzenie stało się niewygodne, a wyjście na obiad z rodziną nie jest już przyjemnym doświadczeniem. Fakt, że tablica została umieszczona w pierwszej kolejności, niepokoi wielu rodziców.

Twierdzą, że w tym lokalu nie ma białych obrusów. W Elk River w Minnesocie ta Arby’s jest jak każda inna restauracja typu fast food.

Jednak restauracja postanowiła sprawić, że będzie to niewygodne dla rodzin z małymi dziećmi lub przynajmniej sprawi, że ponownie rozważą przyjazd tutaj jako rodzina.

Chociaż w ich mieście nie ma wielu innych miejsc, w których można zjeść, nie wszyscy chcą lub mogą bojkotować restaurację.

Znak drzwi firmy został udostępniony w mediach społecznościowych, aby każdy na świecie mógł go zobaczyć. W mediach społecznościowych ludzie rozmawiali o znaku.

Niektórzy zgodzili się z Arby’s, jednak inni byli wściekli i nie mogli sobie wyobrazić, jak taki znak może być umieszczony w jakimkolwiek miejscu w wejściu do firmy.

Takie są dzieci, niektóre zachowują się lepiej niż inne. Niektóre dzieci zachowują się dobrze, gdy wychodzą na posiłek, podczas gdy inne nie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: