„Co za miła niespodzianka!”: Starsza para była zszokowana, gdy zobaczyli swojego wnuka z dzieckiem

Wkrótce zorientowali się, kim jest dziecko

Kiedy para przyszła do nich z dzieckiem na ręku, dziadków to przeraziło. Jednak ich strach był daremny: nie są obcy dziecku.

Nowożeńcy nie poinformowali rodziców, że są już rodzicami.

Ale reakcje starszych ludzi, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się prawnuka, pokazały, że mąż i żona mylili się, obawiając się, że ich konserwatywni krewni osądzą ich za to, że nie planują powiększenia rodziny.

14 grudnia Amanda McShane udostępniła na Tiktok wideo, które zrobiła podczas wizyty u rodziny męża.

Problem w tym, że podczas ich nieobecności nowożeńcy nie poinformowali swoich bliskich, że mężczyzna został ojcem.

Tak więc mieliśmy dziecko, ale nikomu nie powiedział – „młoda dama zaznaczyła swoje wideo.

Młoda para zabrała dziecko w odwiedziny do dziadków, ponieważ chcieli przekazać rodzinie jak najwięcej informacji na temat swojego nowego dziecka. Dziadkowie byli tym zdumieni, a nawet zszokowani.

Jak go nabyłeś? – pyta dziadek, bo nie może uwierzyć w to, co widzi. Kiedy para przyszła do nich z dzieckiem na ręku, dziadków to przeraziło.

Ponieważ jednak byli już zaznajomieni z dzieckiem, nie musieli się martwić. Młody mężczyzna pokazuje swoje dziecko starszej parze.

Kiedy babcia patrzy na dziecko i dziewczynkę kręcącą wideo, nagle rozumie. Krzyczy w szoku: „O mój Boże!” – Czy to prawda, czy nie, że żartujesz?!

Czy on jest twoim dzieckiem? Tak? Zach, Boże, kim właściwie jesteś?

Młody mężczyzna tak długo ukrywał narodziny swojego pierwszego dziecka przed rodziną, ponieważ, gdy ciąża okazała się nieplanowana, bał się ich potępienia, co dziewczyna wyjaśniła w komentarzach poniżej.

Jednak, jak widać na filmie, nie musiał się martwić, ponieważ mimo zaskoczenia rodzina przyjęła tę wiadomość z prawdziwą radością i ciepłem.

Czas, przez jaki para była w stanie ukryć ciążę, zaskoczył wielu. W jaki sposób ukrywałeś tożsamość osoby przed rodziną?

W każdym razie pójście do toalety bez poinformowania matki jest nie do pomyślenia, a ona mieszka 18 godzin stąd. Biorąc pod uwagę, że nikomu o tym nie mówiłeś przez dziewięć miesięcy, dlaczego nikt tego nie zauważył?

To nigdy nie jest coś, co zrobiłaby moja rodzina. Nie byliby w stanie powiedzieć na pewno, biorąc pod uwagę, ile wszyscy wiemy o swoim życiu.

Na platformie niektóre osoby stwierdziły, że skryte zachowanie młodego mężczyzny wprawiłoby w zakłopotanie i zdenerwowało jego rodzinę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet