„Bałem się zakochać!”: Rupert Murdoch, 92 lata, poślubia wdowę po muzyku

Mężczyzna wierzy, że jest jego ostatnią miłością

Medialny potentat, którego majątek szacuje się na 17 miliardów dolarów, niedawno ogłosił swoje zaręczyny z Ann, zaledwie sześć miesięcy po ich spotkaniu i niecały rok po rozwodzie z czwartą żoną, Jerry Hall.

Rupert oświadczył się Ann w dzień św. Patryka w Nowym Jorku, wręczając jej pierścionek z pasjansem z osobiście wybranym diamentem o szlifie Asscher. Chociaż był zdenerwowany i bał się silnych uczuć, Murdoch jest przekonany, że Ann jest jego ostatnią miłością i że doskonale się rozumieją. Ślub ma się odbyć pod koniec lata.


Ann jest byłym kapelanem policji i wdową po gwieździe muzyki country, Chesterze Smithie.


Opisuje swój związek z Rupertem jako „dar od Boga” i ujawnia, że ​​mają te same przekonania i język. Przyznała też, że czekała na odpowiedni moment, by ponownie się zaręczyć, a jej przyjaciele cieszą się jej szczęściem.

Rupert ma sześcioro dzieci z poprzednich małżeństw, w tym córki Prudence Macleod, Elizabeth i Grace, a także synów Lachlana, Jamesa i Chloe. Jego czwarta żona, Jerry Hall, nie miała z nim dzieci podczas ich sześcioletniego małżeństwa.


W przeciwieństwie do tego, Ann była wcześniej dwukrotnie zamężna, w tym z Chesterem Smithem i adwokatem Johnem B. Huntingtonem, który, jak twierdziła, znęcał się nad nią fizycznie i moralnie i dużo pił.


Co myślisz

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: