„Już nie wilk!” Kylie Jenner zmieniła imię syna rok po jego narodzinach

Kylie i Travis Scott po raz drugi zostali rodzicami 2 lutego ubiegłego roku. Byli kochankowie mają też czteroletnią córeczkę Stormi. Jednak z imieniem syna para miała trudną historię. Amerykański model nazwał swojego syna Wolfa (Wolf).

Potem kochankowie zmienili zdanie – postanowili zmienić imię syna. Dziś okazało się, że chłopiec otrzymał imię Air (Air). Według TMZ Kylie i Travis podpisali oficjalne dokumenty.
W uzasadnieniu tej decyzji rodzice chłopca wskazali, że żałują początkowo wybranego imienia, ponieważ szybko zorientowali się, że imię Air jest bardziej odpowiednie dla ich syna.
„Teraz, kiedy wnioskodawcom pozwolono spędzać czas ze swoim dzieckiem, uważają, że imię Eir znacznie bardziej do niego pasuje” – czytamy w oficjalnych dokumentach.


Relacje między Kylie i Travisem nie były bezchmurne. Rozstawali się kilka razy, ale potem znów się spotykali. Jednak ostatnio modelka i raper ostatecznie zakończyli swój romans.
Kylie Jenner przyznała, że ​​jej ciało bardzo się zmieniło po dwóch porodach. Modelka stwierdziła, że ​​jej ciało już nigdy nie będzie takie samo.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: