„Najwyraźniej nie spodziewałem się fotografii!” Ukryci paparazzi sfilmowali Robertsa w jednym kostiumie kąpielowym

Julia Fiona Roberts sprawia wrażenie seksownej piękności, i to pomimo tego, że odmawia grania w dosadnych scenach. Celebrytka zawsze fascynowała zarówno reżyserów, jak i zwykłych widzów szerokim uśmiechem i wspaniałą fryzurą.


Mimo podeszłego wieku Julia ma wspaniałą figurę – smukłe nogi, talia w miejscu, piersi falujące jak dawniej. Nie ma w tym nic dziwnego, kobieta prowadzi zdrowy tryb życia, a także przestrzega specjalnej diety.


Przez to „specjalne” rozumie się intuicję, gwiazda praktycznie w niczym się nie ogranicza, ale nie popycha. Jest uważna na sygnały swojego ciała i monitoruje swoje pragnienia żywieniowe. Nauczyła tej zasady swoje dzieci.
Dlatego nawet na nieoczekiwanych zdjęciach aktorka wygląda świetnie. Rodzina Robertsów przyjechała do niej do Australii, gdzie kobieta przebywała już od jakiegoś czasu w związku z filmowaniem.


Julia błysnęła przed paparazzi w różowym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym „jak Barbie”. Sama gwiazda również nie jest gorsza od smukłej poczwarki. Tkanina trykotowa to najmodniejsza w tym sezonie żniwiarka.

Ramki, które trafiły do ​​​​sieci, natychmiast rozproszyły się z prędkością światła i znalazły odpowiedź w ludziach. Internauci obsypali Julię komplementami, ale nie wiadomo, czy się o tym dowie. W końcu sama aktorka rzadko dodaje swoje zdjęcia do swojego profilu, więc sensacyjna sesja zdjęciowa żyje na razie tylko na fanowskim koncie gwiazdy.


A jak Wam się podoba sylwetka 54-letniej aktorki?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet