„Skóra i kości!” Ivanka Trump schudła nie do poznania

Ivanka Trump jest obecnie rzadko widywana przez publiczność. Jeśli wcześniej, gdy jej ojciec był prezydentem Stanów Zjednoczonych, dziewczyna była jego prawą ręką i stale pojawiała się na oficjalnych imprezach, teraz prowadzi znacznie bardziej zamknięty tryb życia.
Ivanka większość czasu poświęca mężowi Jaredowi Kushnerowi i dzieciom. Teraz mieszkają w dużej rezydencji w Miami. A jeśli córkę Donalda Trumpa można gdzieś teraz zobaczyć, to na spacerze promenadą lub plażą.
Nawiasem mówiąc, po tym, jak Ivanka nie musiała już przestrzegać biznesowego dress code’u, zaczęła pozwalać sobie na pewną swobodę w kwestii ubioru. A internauci mogli zobaczyć, że Trump jest bardzo piękną i stylową młodą kobietą.
To prawda, że ​​\u200b\u200bkilka miesięcy temu na zdjęciach zrobionych przez reporterów bez retuszu stało się jasne, że Ivanka zaczęła przybierać na wadze. Fani zauważyli, że figurę ich ulubieńca, choć smukłą, trudno nazwać elastyczną.


Być może po tym, jak te zdjęcia trafiły do ​​sieci, a może z innych powodów, Trump zaczął chudnąć. A na nowych zdjęciach jest po prostu nie do poznania. Zapadnięte policzki, wychudzona twarz, niesamowicie chude – nawet w dżinsach – nogi.
Kiedy tej wiosny Ivanka przypadkowo pokazała fałdy na brzuchu, wiele osób pomyślało, że Trump stopniowo zamienia się w chudego grubasa, tak zwanego „grubego chudego”. Ten typ obejmuje dziewczyny, które są naturalnie szczupłe, ale nie lubią torturować się treningiem i prawidłowym odżywianiem. Dlatego ich ciało staje się niedoskonałe, na brzuchu pojawiają się zmarszczki, na pośladkach pojawia się cellulit, a strategicznie ważne miejsca stają się wiotkie.
Wygląda na to, że gwiazda postanowiła walczyć z tym zjawiskiem za pomocą diety, a nie sportu. I to jest zasadniczo błędna decyzja – w końcu skinny fat nie ma właśnie ulgi i mięśni.
Pozostaje mieć nadzieję, że mimo wszystko Ivanka zrozumie swój błąd i wróci do formy. W końcu co-co, ale siła woli i charakter tej pięknej blondynki nie trzymają.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: