„Wędrując po ulicach nago”: aktorka Amanda Bynes została zatrzymana w szpitalu psychiatrycznym po publicznym załamaniu

Problemy ze zdrowiem psychicznym torturują aktorkę od dawna

Po wzięciu udziału w szalonych psikusach aktorka Amanda Bynes została aresztowana psychiatrycznie. Aktorka pojawiła się na ulicach Los Angeles zupełnie naga.

Gwiazda filmu What a Girl Wants and she ’ s the Man od dawna walczy z problemami ze zdrowiem psychicznym. Cierpiała na uzależnienie. W zeszły weekend aktorka została zauważona na ulicach LA zupełnie naga. Następnie próbowała zwrócić się o pomoc do policji i zadzwoniła pod numer 911, informując ich, że przeżywa przerwę psychiczną. Później została zabrana do szpitala psychiatrycznego.

Szpital znajduje się w Kalifornii i mówi się, że izoluje pacjentów przez 72 godziny, nawet wbrew ich woli. Jeśli pacjent potrzebuje więcej czasu na izolację, okres ten jest przedłużony. Według Daily Mail Amanda nie stawiała oporu policjantom i personelowi medycznemu. Obecnie aktorka jest pod opieką specjalistów.

Wszystkie te problemy ze zdrowiem psychicznym od dawna całkowicie torturują Amandę Bynes. Aktorka unika życia towarzyskiego i mówi się, że cierpi na niepokój.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: