„Pracowali razem bardzo ciężko”: historia dwóch sióstr, których waga przekroczyła 250 kilogramów

Używali jedzenia, aby przezwyciężyć stres

Dzisiaj opowiemy o dwóch siostrach, które ważyły ​​ponad 250 kilogramów. Czy udało im się przez to zatriumfować? spójrzmy na to.

Candy i Brandy używali jedzenia do walki ze stresem odkąd byli dziećmi.

Dziewczynki znalazły ukojenie w słodyczach i przyzwyczaiły się do nich w wyniku ciągłego braku uwagi ze strony rodziców.

Ponadto rodzice z czasem zaczęli dostarczać swoim dzieciom fast foody, co naprawdę pomogło im się zająć i zapewniło, że dzieci nie przeszkadzają rodzicom.

Oczywiście taki sposób odżywiania miał negatywne skutki. Dodatkowo okrutni koledzy z klasy zaczęli się z nich wyśmiewać, wywołując początkowe trudności w szkole.

Ponadto każda siostra ważyła ponad 100 kilogramów, gdy była młoda, a najgorsze było to, że ich waga nadal rosła.

Candy i Brandy pokłóciły się później z rodzicami i dziewczynki wyprowadziły się z domu rodziców. Zaczęli żyć samodzielnie, co niestety nie miało wpływu na to, jak jedli.

Nawet gdy siostry dostały pracę jako sprzedawczyni, waga nie zniknęła. Z powodu swojej wagi dziewczęta traciły zdolność do pracy iz czasem stawały się jak najbardziej niezdarne.

Candy i Brandy zaczęły mieć problemy zdrowotne. Postanowili zwrócić się o pomoc do znanego programu telewizyjnego „Ważę 300 kilogramów”, gdy ich łączna waga osiągnęła 250 kilogramów.

Tak zaczęła się długa i wymagająca walka o zdrowie. Siostrom pomogli najlepsi fachowcy: dietetyk ułożył dietę, a pracę z nimi rozpoczęli psychologowie.

Każda siostra wyznaczyła sobie cel, aby schudnąć w miarę upływu czasu. Waga zaczęła spadać. Jednak nadal musieli zmniejszyć żołądek ze względów medycznych.

Program skończył się dawno temu, ale dziewczyny nadal ćwiczą i dobrze się odżywiają, aby śledzić swoje zdrowie.

Cognac spotkał się nawet z jej sympatią, związał się i miał dziecko. Candy planuje też dużo podróżować i chce w pełni cieszyć się swoim nowym życiem przed ślubem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: