„Siostry Clemens”: te dziewczyny zostały nazwane najpiękniejszymi bliźniakami

Dziewczyny zaczęły modelować w wieku 7 lat

Yaki Clements, matka bliźniaków z Los Angeles, przekształciła swoje małe dziewczynki w internetową sensację po tym, jak założyła Instagram, aby reprezentować je podczas obchodów ich siódmych urodzin.

Wygląd sióstr zachwycił internautów. Ava i Lesa zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniakami świata. W wieku 7 lat dziewczyny rozpoczęły karierę modelki, która trwa do dziś.

Istnienie bliźniaczek Clements śledzi na Instagramie 1,8 miliona sympatyków i młodych modelek, które w wieku 11 lat skutecznie podpisują kontrakty z markami odzieży dziecięcej i magazynami stylistycznymi.

Ich mama aktywnie promuje swoje dzieci w świecie celebrytów.

Pani została skazana i wciąż mówi się o niej w Internecie za odmówienie młodym damom doświadczenia dorastania, jednak Yaki w każdym przypadku nieustannie odpowiada na jedno:

„Czy znasz moje dzieci? Nie. Zapewniam cię, że Lisa i Ava mają się dobrze i doceniam twoją troskę. Oni są zadowoleni! Mają wspaniałe dzieciństwo wypełnione zabawą i przyjaciółmi.

Najpiękniejsze bliźniaczki świata mają też 13-letniego starszego brata. Podobnie jak jego siostry, chłopiec jest modelem.

Jeśli bliźniacy Clements nie stracą swojej świetności, czeka ich niezwykła przyszłość w świecie stylu.

Może już widzieliśmy zdjęcia supermodelek! Czy zgadzasz się, że dziewczyny są naprawdę oszałamiające?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: