„Matka zostawiła ich samych”: jak samotny ojciec radzi sobie sam z pięciorgiem dzieci

Zrobił wszystko dla swoich dzieci i nigdy ich nie zawiódł

Siergiej stanął przed trudnym testem w wieku 33 lat, kiedy opuściła go żona. Mężczyzna nadal miał pięcioro dzieci, z których najmłodsze miało wtedy zaledwie dwa lata.

Opowiemy Wam dzisiaj historię o ojcu wielodzietnym, który dla swoich dzieci zrobił wszystko i nigdy ich nie zawiódł.

W starym, rozpadającym się domu rodzina bez matki została pozostawiona do życia w małym pokoju, który był zablokowany szafkami. Siergiej zajmował się wszystkim w domu, łącznie z praniem, gotowaniem i lekcjami.

Przejął też obowiązki matki dzieci, której ostatecznie odmówiono praw rodzicielskich. Historia samotnego ojca szybko trafiła do wiadomości.

Okazało się, że w domu nie było mikrofalówek do podgrzania jedzenia, co było luksusem dla rodziny, kiedy dziennikarze odwiedzali Siergieja ze smakołykami i zakupami.

Siergiej został zaproszony do programu telewizyjnego, aby znaleźć damę na godzinę dla naszej legendy.

Później poznał Darię, ładną 26-letnią Estonkę, która była gotowa przenieść się ze swojego przytulnego mieszkania na odludziu do domu bez żadnych ograniczeń.

Ale to nie wyszło, bo mężczyzna musiał naprawić walący się dom i postawić dzieci na nogi, a nie miał czasu myśleć o miłości.

Jednak nieuchronnie tej historii przyjrzała się 27-letnia młoda dama Julia z dystryktu moskiewskiego.

Wcale nie bała się trudności i pomimo tego, że nie miała własnych dzieci, potrafiła bez problemu porozumieć się z dziećmi Siergieja.

Jest oszałamiająco piękną blondynką. Wiele osób zaczęło wysyłać pieniądze tej rodzinie po uruchomieniu programu.

Siergiej i Julia ostatecznie pobrali się, aw marcu 2018 roku urodziło się ich szóste dziecko. Życzymy tej wspaniałej rodzinie sukcesów i szczęścia!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet