„Jasna skóra i złote włosy”: Wszyscy kpili z tej indyjskiej dziewczyny za jej niezwykły wygląd

Miejscowi akceptują ją jako celebrytkę, kiedy mówi w języku hindi

Pooja Ganatra to Indianka, która zawsze była w centrum uwagi wszystkich w swoim kraju. Urodziła się z niezwykłym wyglądem i wszyscy z niej kpili. Niektórzy nawet myśleli, że jest rasy kaukaskiej.

Choć dziewczynka dorastała otoczona negatywnymi opiniami, Pooja jest teraz dumna ze swojego charakterystycznego wyglądu i inteligencji. Oboje jej rodzice są rdzennymi Indianami, ale urodziła się z jasną karnacją, złotymi włosami i piegami. Wspomina, że ​​kiedy była dzieckiem, ludzie uważali ją za chorą i zaczęli o niej plotkować.

Pooja jest pewna, że ​​swój wyjątkowy wygląd odziedziczyła po swoich przodkach. W końcu geny odgrywają ogromną rolę w naszym życiu.

Awatyzm to stan biologiczny, w którym geny, które były pasywne przez lata, nagle pojawiają się ponownie w przyszłych pokoleniach.

Pooja potrafiła znaleźć coś pozytywnego w sytuacji, w której się znalazła: miejscowi akceptują ją jako celebrytkę, kiedy mówi w języku hindi. Niektórzy nawet myślą, że jest turystką i tak ją traktują. Pooja mówi, że Hindusi lubią robić zdjęcia obcokrajowcom. A ponieważ ludzie myślą, że jest obcokrajowcem, proszą ją też o zdjęcia. W takich przypadkach Pooja po prostu odwraca się i mówi, że jest miejscową.

Dziewczyna zgodziła się nawet na test DNA dla naukowców, aby zbadać jej stan i dowiedzieć się więcej o jej pochodzeniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: