„Ryzykowała życiem, aby mieć dziecko”: ta kobieta urodziła swoją jedyną córkę w wieku 66 lat

Ludzie zaczęli krytykować kobietę za jej decyzję

W 2007 roku ta historia miała miejsce w Rumunii. Adrianie urodziła się dziewczynka. Gdyby Adriana nie miała wtedy 66 lat, nie byłoby w tym nic niezwykłego.

Ta kobieta ustanowiła rekord i została najstarszą matką na świecie. Jednak rok później wymknęła się jej inna Hiszpanka: mimo że była prawie o rok starsza od Adriany, urodziła.

Adriana była zamężna tylko raz i rozwiodła się w wieku 24 lat. Przez ponad pięćdziesiąt lat kobieta mieszkała sama. Zawsze chciała mieć dziecko, ale nigdy nie mogła znaleźć dobrego ojca.

Adriana też wkładała zbyt wiele wysiłku w myślenie o najmłodszych. Kobieta, która była już w podeszłym wieku, dzięki technologii mogła poddać się zabiegowi IVF i zajść w ciążę. Tak narodziła się Eliza.

Mimo wieku matki dziewczynka była w doskonałym zdrowiu. Ta niezwykła sprawa była szeroko opisywana w mediach. Rozmawiali nawet o zagranicznych podróżach Adriana.

Jednak z czasem przestali o tym pisać. Z Elizą Adriana nadal prowadziła spokojne życie. Ich mieszkanie jest najmniej niezwykłe.

Pomimo otrzymywania skromnej emerytury, Adriana jest w stanie utrzymać siebie i córkę. Nie wiadomo, czy zarabiała na kontaktach z mediami.

Jeśli tak jest, może to zwiększyć wartość jej skromnej emerytury i poprawić standard życia tej rodziny.

Adriana jest uważana za najbardziej lubianą matkę wśród kobiet, które urodziły w późniejszym wieku. Pozostałe „starsze matki” starają się zachować dyskrecję.

Jeśli chodzi o Adrianę, zawsze była otwarta na rozmowy z mediami, udzielała wywiadów i pozwalała fotografować siebie i córkę.

Według Adriany ludzie często nazywają ją babcią Elizy. Kocha swoją córkę tak bardzo, że nigdy nie żałowała swojej decyzji, co wcale jej nie przeszkadza.

Eliza jest typową dorastającą nastolatką. Chodzi do szkoły i spaceruje z kolegami z klasy.

Rówieśnicy w najmniejszym stopniu nie reagują na to, że jej mama jest bardziej ugruntowana niż zwykłe mamy, nie uciskają i nie obrażają Elizy za to.

Dziewczyna na ogół prowadzi szczęśliwe i proste życie. Eliza ma już czternaście lat. W wieku osiemdziesięciu lat Adriana przekracza próg.

Chciałbym myśleć, że kobieta dożyje, by zobaczyć, jak jej córka dorasta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet