„Płakałem. Smutek każdego dnia”: żona Bruce’a Willisa emocjonalnie zwróciła się do niego w dniu jego urodzin

Szklana pułapka, aktor Bruce Willis, obchodził swoje 68. urodziny. Aktor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe, okropną dolegliwość. Rodzina i przyjaciele Willisa opiekowali się nim i wspierali go w trudnych chwilach jego życia. Emma dokłada wszelkich starań, aby jej małżonek poczuł się lepiej. Jednak stwierdziła, że ​​nie zawsze jest w stanie kontrolować swoje uczucia.

„Więc dzisiaj są urodziny mojego męża. Ranek zaczęłam od płaczu. Jak widzisz po moich zapuchniętych oczach i zasmarkanym nosie, uważam, że ważne jest, abyś zobaczyła wszystkie strony tej sprawy. Zawsze otrzymuję tę wiadomość lub ludzie zawsze mówią do mnie: „Och, jesteś taki silny, nie wiem, jak to robisz”. nie dano mi wyboru. Byłoby miło, gdybym taką miał. Ale wychowuję też dwójkę dzieci” – wyjaśnił Heming.

Modelka wyznała, że ​​na co dzień ma trudne nastroje. Mimo to walczy o życie współmałżonka. Emma wyraziła zaniepokojenie tym, co dzieje się w ważnej dla Bruce’a randce.

„Czasami w naszym życiu musimy założyć majtki dla dużych dziewczynek i zabrać się do pracy. I to właśnie robię. Ale codziennie mam chwile smutku. Każdego dnia jest smutek. I naprawdę to czuję dzisiaj, w dniu, w którym się urodził” – powiedział Heming.

Złożyła emocjonalny film, aby pogratulować Bruce’owi. Żona gwiazdy zebrała w filmie jasne i pełne miłości momenty. Emma wyraziła wdzięczność fanom Willisa za wsparcie.

„Pracowałem nad filmem, który publikuję w dniu urodzin mojego męża. Nie wiem, po co to robię, bo to wideo jest jak nóż w serce. Ale jeśli robię to dla siebie, robię to dla ciebie. Ponieważ wiem, jak bardzo kochasz mojego męża i – nie płacz, Emmo – ale to wiele dla mnie znaczy, więc dziękuję – wyjaśnił Heming.

Demi Moore opublikowała wideo, w którym ona i jej córki Emma, ​​a także młodsze dzieci artysty, pogratulowały mu wakacji. Wszyscy w rodzinie zaśpiewali wesołą piosenkę i wręczyli aktorowi tort przy świecach. Demi powiedziała, że ​​jest zachwycona mogąc dzielić ważną randkę z Bruce’em.

„Wszystkiego najlepszego, BW! Bardzo się cieszę, że mogliśmy dziś złożyć Ci życzenia urodzinowe. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękuję wszystkim za miłość i ciepłe życzenia – wszyscy je czujemy” – dodała Demi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: