„Razem spełnili swoje marzenie”: Identyczne trojaczki dorosły i stały się prawdziwymi pięknościami

Dziewczyny były wychowywane w miłości i trosce pomimo wszystkich wyzwań

Być może słyszeliście historię o tym, jak dwadzieścia lat temu kobieta z Iranu była pewna, że ​​przez całą ciążę urodzi jedno dziecko, ale kiedy urodziła, okazało się, że ma trójkę.

Pomimo faktu, że wszystkie ich koszty potroiły się, rodzice byli mile zaskoczeni wzrostem.

Dziewczynki były wychowywane w miłości i trosce pomimo wszystkich wyzwań; każda dziewczyna zawsze otrzymywała uwagę, której pragnęła, i nikomu nigdy niczego nie odmawiano.

Miejscowe zwyczaje wymagały, aby dziewczęta wychodziły za mąż i zakładały własne rodziny, gdy tylko osiągnęły dojrzałość płciową. Siostry postanowiły jednak działać nieco lepiej, aby odtąd wszystko było dobrze i zamieszkały w Londynie. Córki były wspierane i pomagane w wynajmowaniu domu przez rodziców. Siostry mają na imię Elnaz, Golnaz i Tanaz. Bardzo chciały związać swoje życie z modą, więc wybrały odpowiednią szkołę.

Następnie zakładają konto w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się modnymi „kokardkami” ze swoimi subskrybentami i powoli stają się popularne. Dzięki blogowi dziewczyny po raz pierwszy zostały zaproszone na sesje zdjęciowe i zaoferowały pracę z różnymi markami. Jednak dobrym pomysłem może być przyznanie, że ich nienaganny gust i styl były drugorzędne w stosunku do sukcesu ich tożsamości. Obecnie młode damy nie spieszą się ze ślubami, są niezwykle energiczne w swoich powołaniach i bardzo lubią swoje bieżące życie.

Dziewczęta nie mają zbyt wielu konkurentek do tytułu oszałamiających sióstr, które są do siebie tak podobne, bo tak naprawdę rzadko spotyka się trojaczki, nawet tak piękne.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: