Lana Del Rey przytyła ponad 10 kg․Puchnięta Lana Del Rey rozczarowała fanów swoim nowym wyglądem

Fani wciąż są zdumieni przemianą znanej 36-letniej amerykańskiej piosenkarki, która wydaje się nie wykazywać oznak zatrzymania. Warto zaznaczyć, że Lana przybrała na wadze dodatkowe 10 kg i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała zatrzymać przyrost masy ciała.Fani hollywoodzkiej divy wyrazili swoje zaniepokojenie zauważalnymi zmianami w jej wyglądzie w ciągu ostatnich kilku lat. Niektórzy pytali „Co jest z tobą nie tak, Lana?”, podczas gdy inni zauważyli: „Kiedyś była taka chuda” i „Czy wszystko w porządku?”.Fani hollywoodzkiej divy wyrazili swoje zaniepokojenie zauważalnymi zmianami w jej wyglądzie w ciągu ostatnich kilku lat. Niektórzy pytali „Co jest z tobą nie tak, Lana?”, podczas gdy inni zauważyli: „Kiedyś była taka chuda” i „Czy wszystko w porządku?”.
Fani gwiazdy pozostawili mieszane komentarze pod zdjęciami paparazzi, z pewnymi pytaniami, czy przemiana jest normalna, pytając „Czy to normalne?” i „Pamiętam ją zupełnie inaczej”. Inni zauważyli, że w ostatnich miesiącach stała się inną osobą i błagali ją, by „przestała”. Z drugiej strony są tacy, którzy nadal podziwiają gwiazdę, opisując ją jako „boginię”.
Wielu fanów stwierdziło, że gwiazda jest piękna w każdej postaci. Co myślisz o tej zmodyfikowanej divie? Czy też uważasz ją za oszałamiającą?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: