„Nie chciałem poznać swojego byłego”: Tom Cruise odmówił udziału w ceremonii rozdania Oscarów z powodu swojego byłego

Aktor słynie z trudnego charakteru

Słynny i uwielbiany hollywoodzki aktor Tom Cruise uważany jest za legendę kina, choć nie doczekał się jeszcze upragnionej statuetki Oscara. Jesteśmy pewni, że otrzyma go bardzo szybko. Przemysł filmowy wydaje się ignorować aktora, bez względu na to, jak utalentowany, odnoszący sukcesy i kochany jest. Tom postanowił postąpić tak samo i zignorował ceremonię rozdania Oscarów, gdzie jego film „Top Gun: Maverick” był nominowany w 6 kategoriach i wygrał jedną.

Na początku mówiono, że Tom będzie nieobecny z powodu napiętego harmonogramu. Obecnie kręci w zdalnym projekcie. Jednak fani i użytkownicy sieci nie dali wiary temu wyjaśnieniu. W końcu tym razem Cruise był naprawdę bliski zdobycia nagrody i nie mógł przegapić tej szansy z powodu pewnych problemów z harmonogramem. Co więcej, aktor był obecny na gali nominacji dzień przed imprezą.

Widząc Nicole Kidman na czerwonym dywanie, fani uznali, że to ona była głównym powodem jego nieobecności. Przypomnijmy, że Nicole Kidman jest byłą żoną Toma Cruise’a.

Kidman wyglądała po prostu oszałamiająco na czerwonym dywanie i nawet jej obecny mąż, Cinger Kaith Urban, nie mógł oderwać od niej wzroku.

„Tom nie chciał niezręcznego spotkania ze swoją byłą żoną, więc tak, możemy powiedzieć, że nie przyjechał z jej powodu”, zauważyły ​​niektóre źródła.

Taka postawa mogłaby brzmieć niewiarygodnie, gdyby nie Tom Cruise. Ale fani i jego współpracownicy wiedzą, że Cruise ma trudny charakter. Możliwe, że to był prawdziwy powód jego nieobecności.

Tom i Nicole byli kiedyś jedną z najpiękniejszych i najbardziej kultowych hollywoodzkich par lat 90. Pobrali się w 1990 roku i adoptowali 2 dzieci. Małżonkowie rozwiedli się w 2001 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: