„Quadruplets z Manchesteru mają cztery lata”: Jak teraz wygląda rodzina

Rodzina pokonała wiele przeszkód i doświadczeń

Jedno na siedem milionów dzieci rodzi się z czwórkami. Tym razem bohaterką była kobieta z Wielkiej Brytanii, która miała 31 lat.

Ona i jej mąż wychowują czworo wspaniałych bliźniaków i dwoje starszych dzieci w miłości i harmonii po pokonaniu wielu przeszkód i doświadczeń.

Test dał długo wyczekiwany pozytywny wynik w 2014 roku. Jakim szokiem była dla rodziców i lekarzy nowożeńcy wiadomość, że spodziewają się czwórki dzieci jednocześnie!

Skończyły już cztery lata. W lutym 2015 roku urodzili się Sofia, Eston, Amelia i Roman. Rodzina mieszka w Stockport w Manchesterze.

Rodzice musieli przebyć trudną drogę wraz z resztkami. Wszystko zaczęło się od 20 pieluch, 24 butelek po mleku i innych spraw, z którymi oboje rodzice musieli sobie radzić sami.

W 30 tygodniu ciąży czworaczki przyszły na świat przez cesarskie cięcie w lutym. Sofia ważyła 1637 kg, Roman — 1276 kg, Eston — 1417 kg, a Amelia — 1559 kg. Wszystkie urodziły się zdrowe.

Zadowoleni rodzice kilka dni później przynieśli okruchy do domu i od razu zauważyli, że różnią się one wyglądem i osobowością.

Sofia jest bardzo spokojna i lubi jeść, Eston jest zawsze wesoły i uśmiechnięty, Roman jest najmniejszy, ale najgłośniejszy, a każdy, kto spotyka Amelię, zakochuje się w niej.

Trudności w wychowaniu i prawdziwym skupieniu się na potomności trwają do dziś. Pomimo tego, że co tydzień wydają na nie 200 funtów (czyli 17 000 rubli), para twierdzi, że nic w ich życiu nie powinno się zmieniać.

Matka wielodzietna jest stale nadpobudliwa i niespokojna o swoje dzieci. Tata dokłada wszelkich starań, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać rodzinę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet