„Dziewczyna zagubiona na zawsze”: 21-letni Niemiec twierdzi, że jest Maddie McCann i prosi o test DNA

Jego zniknięcie pozostaje nierozwiązane do dziś

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Madeleine McCann nadal będzie żyła 16 lat po jej zniknięciu?

Młoda dama, 21-letnia Niemka, twierdzi, że jest zaginionym dzieckiem, prosząc o badanie DNA i zwracanie się do opiekunów Kate i Gerry’ego McCannów.

3-letnia Angielka Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku podczas wakacji w Praia da Luz w Portugalii. Jej zniknięcie rozwścieczyło międzynarodowe media i śledczych.

Historia porwania nigdy nie była tak szeroko omawiana w mediach, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tajemnica jego zniknięcia pozostaje nierozwiązana do dziś.

21-letnia Niemka niedawno potwierdziła swoje intymne przekonanie, że jest Madeleine McCann.

Założyła konto na Instagramie pod nazwą „iammadeleinemccan” (co po francusku oznacza „Jestem Madeleine McCann”) i obserwuje je ponad 659 000 osób.

Opis strony jest jednoznaczny: muszę porozmawiać z Kate i Gerrym McCannem, więc proszę o pomoc. Myślę, że mogłabym być Madeleine” – komponowała, dodając, że „wymagała nawet testu DNA”.

W publikacjach często podkreśla swoje fizyczne podobieństwo do zaginionej dziewczynki i jej rodziców, Gerry’ego i Kate McCann.

Oprócz innych rzeczy odsłoniła pieprzyki na twarzy i udzie, odcisk w prawym oku czy nawet dołeczek: „Mam nadzieję, że policja sprawdzi, nawet jeśli nie jestem prawdziwą Madeleine.

Bez testu DNA nie mam 100% pewności. Przywołała rozmowę z babcią, aby wyjaśnić pochodzenie swojej intuicji w retransmisji na żywo na Instagramie na TikTok:

Poinformowała mnie, że moja rodzina wiedziała, że ​​skrzywdził mnie pedofil.

Przyznaje, że ma tylko mgliste wspomnienia z dzieciństwa. Twierdzi jednak, że jeden z podejrzanych na oficjalnej stronie internetowej findmadeleine.com przypomina osobę, która rzekomo wykorzystała ją seksualnie jako dziecko.

Śledztwo przeszło wiele wzlotów i upadków od czasu zaginięcia Maddie McCann.

W szczególności portugalski śledczy miał podejrzenie, że rodzice dziewczynki byli winni jej śmierci i zatuszowali to. Później napisał książkę o swoim śledztwie.

Wszystkie ślady są badane, w tym sieć pedofilów, ale w lipcu 2008 roku portugalski wymiar sprawiedliwości ostatecznie kończy sprawę.

Po zatrzymaniu podejrzanego przez niemiecką policję w 2020 roku sprawa została wznowiona.

Pod koniec 2022 roku niemieckie władze zidentyfikowały 45-letniego Niemca jako głównego podejrzanego o zabójstwo Maddie McCann i wydały za nim nakaz aresztowania za pięć przypadków gwałtu i domniemaną pedofilię.

Mimo to zniknięcie Maddie McCann do dziś pozostaje całkowitą tajemnicą.

Jeśli test DNA, o który prosi, okaże się pozytywny, ten nowy zwrot akcji jeszcze bardziej skomplikuje okoliczności zniknięcia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: