Mężczyzna słyszy krzyk młodej dziewczyny w parku i obezwładnia napastnika do czasu przybycia policji

Ojciec uratował młodą dziewczynę, która była wykorzystywana seksualnie w Australii. Pospieszył w kierunku nastolatki po usłyszeniu jej krzyków i obezwładnił napastnika do czasu przybycia policji.

Scratch Kennon jest tatą sześciorga dzieci mieszkającym w Melbourne w Australii. Był w parku miejskim w piątek, 10 lutego, kiedy usłyszał płacz młodej dziewczyny, co go zaalarmowało. Odnalazł ją natychmiast po usłyszeniu jej głosu.

„Pomyślałem, że to wspaniale, że młode dziewczyny bawią się w parku; Jednak kiedy zaczęły się dziwnie zachowywać, pomyślałem, że coś jest nie tak. Mój zmysł zadziałał i poszedłem zobaczyć.

Stwierdził: „Kiedy zobaczyłem, co się dzieje, musiałem to zatrzymać i pobiegłem na drugą stronę jeziora”.

Około godziny 19 18-letnia kobieta była w parku, kiedy 21-letni mężczyzna zaatakował ją, złapał za gardło i zdjął z niej bieliznę.

Nick Kennon jako jedyny był w stanie zapanować nad napastnikiem i przytrzymać go przez ponad pięć minut do przyjazdu policji.

Próbował uciec, ale chciałem mieć pewność, że tego nie zrobi. Nick Kennon stwierdził: „Chciałem, aby został pociągnięty do odpowiedzialności za swoje czyny”.

18-latka jest cała i zdrowa dzięki dzielnemu ojcu. Została zbadana przez ratowników medycznych i nie została przewieziona do szpitala, ponieważ nie doznała obrażeń ciała.

Odwaga Nicka Kennona nie pozostała niezauważona, ponieważ od czasu incydentu, który opuścił miejsce zdarzenia, nie mógł zasnąć.

Wciąż nie mogę pozbyć się krzyków, które wciąż dochodzą do mojej głowy. Cieszę się, że przez to przeszłam. Stwierdził: „Jeszcze nie mogłem dobrze spać; wciąż trochę mnie to martwi”.

Nick Kennon powiedział, że postąpił właściwie w tej sytuacji i nie był bohaterem.

Sprawca został zatrzymany przez władze i oskarżony o napaść na tle seksualnym, usiłowanie gwałtu i bezprawną napaść. Został zatrzymany przez policję.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet