Nie możesz już ukryć swojego brzucha. 35-letnia Sarah Snook, gwiazda „The Heirs”, ujawniła się publicznie ze swoim mężem, który spodziewa się dziecka.

Poza sceną mieszkaniec Adelajdy wiedzie samotne życie. Jednak ujawnienie sprawiło, że trudno jej było długo ukrywać swój intrygujący stan. Sarah była na nowojorskiej premierze czwartego sezonu HBO „The Heirs”. Zaskoczyła fanów długo wyczekiwanym ogłoszeniem, że Snook spodziewa się pierwszego dziecka.

Na gwiazdorską imprezę piosenkarka przebrała się za Siobhan Roy w czarny kombinezon z rozkloszowanym stanikiem, odważnym dekoltem i szerokimi spodniami. Do tego założyła połyskującą srebrną kurtkę ze skromnym trenem do samej podłogi. Aktorka założyła duży naszyjnik, diamentowe kolczyki i pierścionek z błyszczącymi kamieniami na małym palcu. Sarah zdecydowała się na naturalny makijaż z pomadką w kolorze wina i delikatnymi falującymi lokami okalającymi jej twarz.

Okrągły brzuszek artystki podkreślał jej strój, który delikatnie masowała dłońmi. Sarah po raz pierwszy wystąpiła publicznie w tym roku. Ma 32 tygodnie. „To ekscytujące! Czuję się świetnie! Do porodu dzielą mnie jakieś dwa miesiące” – relacjonował Snook.

Australijska aktorka dołączyła do „The Heirs” w 2018 roku i od tego czasu zyskała uznanie krytyków oraz nominację do nagrody Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym. Aktorka ogłosiła ciążę podczas kręcenia czwartego i ostatniego sezonu „The Heirs”. „Niewiele osób o tym wiedziało, ponieważ brzuch był wtedy mały” – wyjaśniła aktorka.

Snook towarzyszył na czerwonym dywanie jej mąż, 45-letni australijski komik Dave Lawson. Sara i Dave byli początkowo przyjaciółmi, a epidemia koronawirusa zmieniła ich życie.

„Utknąłem w Melbourne na początku pandemii z jednym z moich najlepszych przyjaciół i zakochaliśmy się w sobie. Przyjaźniliśmy się od 2014 roku, mieszkaliśmy i podróżowaliśmy razem i zawsze cieszyliśmy się, że się spotkamy, ale mieliśmy całkowicie platoniczny związek. Nigdy nie byliśmy jednocześnie samotni. To było objawienie. Epidemia spowodowała wiele bólu i smutku, ale na poziomie mikro-osobistym miałem sporo szczęścia – stwierdził Snook.

W lutym 2021 roku kochankowie zorganizowali małe wesele z rodziną i bliskimi przyjaciółmi w ogrodzie domu Sarah na Brooklynie. A artystce udało się niedawno kupić mieszkanie w Nowym Jorku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: