„Otwieram się na mężczyzn z brodą”: Charlize Theron wyszła z brutalnym mężczyzną

47-letni zdobywca Oscara był gościem półfinałowego meczu tenisa w Indian Wells w Kalifornii. Podczas BNP Paribas Open Charlize obserwowała, jak Hiszpan Carlos Alcaraz pokonał mistrza Włoch Yannicka Sinnera w dwóch setach. Theron siedziała obok swojego kumpla, ubrana w jasnobiały T-shirt i czarne okulary. Brodaty mężczyzna miał na sobie luźną koszulę w kratę.

Tenis to pasja aktorki „Exploding Blonde”. Kiedyś stwierdziła, że ​​lubi grać, ale jest „kiepskim graczem”. Jeśli chodzi o męski wygląd, Charlize przyznaje, że mężczyźni, którzy zapuszczają brodę, mają większe szanse na zdobycie jej serca. Z drugiej strony broda, która rośnie nierównomiernie, nie przemawia do Therona.

„Chcę się dobrze bawić. To zależy od faceta. Człowiek, który potrafi zapuścić dobrą brodę. Nie chcę, żeby faceci, którzy nie zapuszczają dobrych brod, zapuszczali brody takie jak te cętkowane. Nie jestem tego fanką – zapewniła Charlize.

Ponadto artystka zaznaczyła, że ​​chętnie umawia się z mężczyznami. Lubi spędzać wolny czas śmiejąc się z kimś wyjątkowym. „Zaczynam otwierać się emocjonalnie, aby być może znaleźć miłość mojego życia” – powiedział Theron.

Gwiazda filmowa była w związku z irlandzkim aktorem Stuartem Townsendem w latach 2001-2010 i spotykała się ze zdobywcą Oscara Seanem Pennem w latach 2013-2015. W 2020 roku Charlize wyznała, że ​​życie razem z partnerem może nie być w jej planach.

„Nie wiem, czy mogłabym jeszcze kiedykolwiek z kimś zamieszkać. Szczerze mówiąc, być może będą musieli kupić dom niedaleko mnie. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek będę w stanie sobie z tym poradzić. Jestem na to za stary” – zauważył artysta.

Charlize przyznała, że ​​czuje się samotna. Jeśli chodzi o randki, nie denerwuje się. Jeśli chodzi o mężczyzn, Theron nie robi z niczego wielkiej sprawy. „Lubię być zapraszany na randki. Robię to, co myślę, że wszyscy inni robią. Jestem otwarty, dobrze się bawię. Mogę się dobrze bawić, wymieniając z kimś wiadomości tekstowe. Ale nie wiem, czy będziemy intymni. Nie wiem, co się stanie” – dodała aktorka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: