„Przesłanie matki ze złamanym sercem”: ten chłopiec jako jedyny w klasie nie został zaproszony na przyjęcie

Matka chłopca podzieliła się niepokojącą historią w Internecie

Zrozpaczona matka wyjaśnia na forum Reddit, że jej 8-letni syn jest jedynym dzieckiem w klasie, które nie zostało zaproszone na przyjęcie urodzinowe. Wczoraj kobieta wyraziła swój smutek na Reddicie.

Wyjaśnia, że ​​jej 8-letni syn jest jedynym dzieckiem, które nie zostało zaproszone na przyjęcie urodzinowe w rozdzierającej serce wiadomości.

Wyjaśniła na forum: „Moje ośmioletnie dziecko wróciło wczoraj wieczorem do domu z płaczem, ponieważ jego przyjaciel rozdał zaproszenia wszystkim dzieciom w klasie”.

Problem? Jej dziecko nie było mile widziane na przyjęciu. „Moje dziecko walczy o to, żeby się dopasować”. Matka rodziny stwierdza w swoim przesłaniu, że kiedy są sami, jej syn i drugi młody chłopiec dobrze się dogadują.

Jednak przed resztą klasy kolega z klasy, o którym mowa, może być dla niego niemiły.

Nie przeszkadza mi, że M (pseudonim chłopca; przyp. red.) nie zaprasza mojego syna. Matka oświadcza: „To jego przyjęcie i może zaprosić kogo chce”.

Przed dodaniem: Jednak celowe wyłączenie mojego syna i tylko mojego syna przez M przed jego kolegami z klasy wydaje się niepotrzebne i okrutne. Moje dziecko na razie walczy o dopasowanie się i odnalezienie towarzyszy (…)”.

Autor wiadomości obawia się, że sytuacja się teraz pogorszy:

Teraz, gdy M dał jasno do zrozumienia innym kolegom z klasy, że mój syn musi zostać odrzucony i usunięty ze szkoły, obawiam się, że stanie się to dla niego jeszcze trudniejsze.

Od tego czasu rozważa skontaktowanie się z dyrektorem szkoły, aby zapytać o jego politykę „zaproszeń na przyjęcia”. Jego zeznania szybko rozeszły się po sieci, co nie było zaskoczeniem.

W rzeczywistości post otrzymał ponad 500 komentarzy w ciągu zaledwie dwóch dni. Jedna z odpowiedzi brzmiała: „Odwołałabym jego przyjęcie, gdybym dowiedziała się, że mój synek kogoś wyklucza”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet