„Podczas gdy życie jest przed nim”: jak teraz wygląda gwiazda lat 90. Dolph Lundgren i co robi

Aktor nadal zajmuje się przemysłem filmowym

Dolph Lundgren, znany aktor, reżyser i artysta sztuk walki, zyskał sławę w latach 90. dzięki rolom w filmach takich jak Rocky IV, Universal Soldier i Red Scorpion. Mimo że jego szczyt kariery jest odległym wspomnieniem, Lundgren, obecnie 65-letni, nadal jest zaangażowany w przemysł filmowy, działając i reżyserując filmy i programy telewizyjne.


Może nie jest już tak sławny jak kiedyś, ale wciąż jest zajęty licznymi projektami. Jednak Lundgren twierdzi, że jego prawdziwym centrum świata jest rodzina, na którą składa się jego młoda wzorowa żona Emma Krokdal i dwie córki.


Ale według samego Dolpha to jego rodzina stała się dla niego prawdziwym centrum całego świata. Jest żonaty z młodą modelką Emmą Krokdal i ma dwie córki. Gwiazdy często mówią, że rodzina pomaga im zachować równowagę między pracą a życiem osobistym․


Przypisuje swojej rodzinie pomoc w utrzymaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i opisuje ją jako jedyne źródło szczęścia.


Lundgren opowiada się również za zdrowym stylem życia i angażuje się w działalność charytatywną wspierającą organizacje walczące z przemocą i uzależnieniami.


Ogólnie rzecz biorąc, Dolph Lundgren prowadzi żywe i aktywne życie i pozostaje znaczącą postacią w przemyśle filmowym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: