„Absolutnie identyczne”: jak wyglądają teraz idealnie identyczne trojaczki

Małżonkowie zawsze chcieli mieć dużą rodzinę i byli obdarzeni trojaczkami!

Osiem lat temu Becky Jo Allen, młoda matka trzyletniego wówczas dziecka, dowiedziała się, że znów jest w ciąży.

Ta niesamowita historia się zaczęła. Becky Tierney i jej mąż Liam Tierney zawsze chcieli mieć dużą rodzinę, więc było trochę przerażające, gdy podczas pierwszego USG dowiedzieli się, że spodziewają się trojaczków.

W końcu trzeba być przygotowanym na to, że rodzina powiększy się w mgnieniu oka. Dzieci ważyły ​​nieco ponad kilogram, kiedy się urodziły, znacznie wcześniej niż oczekiwano po 31 tygodniach.

Jednak lekarze, którzy wcześniej widzieli jeszcze mniejsze noworodki, nie byli tym zaskoczeni; byli raczej zaskoczeni tym, jak wiele wspólnego mieli wszyscy trzej, w tym pieprzyki w tych samych miejscach i podobne rysy twarzy.

Wyglądało to tak, jakby cała trójka była identycznymi bliźniakami. Mędrcy położnicy, ginekolodzy i genetycy zastanawiali się, jak to możliwe.

Lekarze doszli do wniosku, że zdarza się to bardzo rzadko po przeczytaniu dużej ilości literatury. Prawdę mówiąc, istnieje jedna szansa na 200 milionów, że jajo płodu zawiera trzy zarodki.

W rezultacie Becky zaoferowano możliwość przeprowadzenia testu DNA na chłopcach, który ujawnił, że wszyscy są bliźniakami jednojajowymi.

Rodzina zasłynęła dzięki swojej wyjątkowości.

Gazety donosiły o bliźniakach, a programy telewizyjne donosiły, że Becky nie czekała na prawdziwą pomoc i że Liam w końcu opuścił rodzinę, ponieważ nie mógł znieść posiadania czwórki dzieci.

Nadal zapewnia Becky pewne wsparcie finansowe, ale cała odpowiedzialność za jej wychowanie, rozwój i opiekę spadła na młodą matkę, która miała wtedy 23 lata.

Indiana, najstarsza córka Becky, która w tym roku skończyła 8 lat, jest tuż obok niej, więc nie ma żadnych skarg ani żalu.

Z upodobaniem opiekuje się młodszymi braćmi i we wszystkich aspektach pomaga mamie. Dzieciami opiekują się oboje rodzice i siostra Lauren, która wprowadziła się do Becky zaraz po odejściu Liama.

Roan, Rocco i Roman, wszystkie trojaczki, nadal mają wiele wspólnych cech.

Jednak podczas gdy wcześniej tylko ich matka była w stanie je rozróżnić dzięki obserwacji Becky dotyczącej różnicy kolorów między pieprzykami Rocco i Romana oraz odkryciu przez Roana Becky pieprzyka na nodze, którego bracia nie mieli, teraz wyróżniają ich inni bliscy przyjaciele ze względu na wyraźne różnice między postaciami chłopców.

Roman jest wielkim właścicielem, Rocco jest najspokojniejszym i najbardziej czułym, a Roan wyrasta na prawdziwego przywódcę i prowodyra we wszystkich grach. Nie chce dzielić się z nikim uczuciami matki ani zabawkami.

Ponieważ bliźniacy lubią te same zabawki w tym samym czasie, Becky musi podzielić wszystkie zakupy przez trzy. Chłopcy, podobnie jak ich starsze siostry, lubią bawić się małymi miękkimi zabawkami w domach.

Jednak lubią też skutery i ulubioną piłkę nożną, ponieważ w ich mieście gra słynna drużyna Liverpoolu.

Becky w końcu osiągnęła cel swojego życia: planuje pracować w tym samym szpitalu położniczym, w którym urodziły się jej dzieci, a obecnie kontynuuje karierę jako pielęgniarka pediatryczna.

W szczególności jest wdzięczna specjalistom, że z jej bliźniakami wszystko jest w porządku. W końcu dzieci matki są zawsze wyjątkowe, więc wyniki testu DNA nie mają znaczenia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: