„Największy noworodek”: rodzice mieli podwójny powód do szczęścia przy narodzinach syna

Nie wiedzieli, że to będzie chłopiec, dopóki się nie urodzi

W 2018 roku urodził się jeden z największych chłopców. Jego waga przy urodzeniu wynosiła 7,09 kilograma! Niko było imieniem cudownego bohatera.

Jest jedynym chłopcem w rodzinie i już ósmym dzieckiem. Rodzice nie wiedzieli, aż dziecko się urodziło, że będzie to syn, a ojciec rodziny nawet nie od razu w to uwierzył.

Ich poprzednia córka również urodziła się duża, jak zauważa zadowolona mama. Jej waga przy urodzeniu wynosiła 6,5 ​​kilograma. Jednak Niko pobił każdy rekord.

Zadowolony ojciec przyznaje, że chłopiec zaskoczył wiele osób. Jednak rodzina nie jest jeszcze gotowa na świąteczne posiłki.

Każda myśl dotyczy wyżywienia dużej rodziny. Dlatego muszę uzyskiwać dodatkowe dochody bez polegania na pomocy rządowej, zapewnia Alex.

Ponieważ rodzina Dyadko prowadzi najbardziej prywatne i zwyczajne życie, w Internecie jest bardzo mało informacji o dojrzałym Niko.

Dziennikarze odwiedzili dom po narodzinach chłopca, ale teraz w mediach społecznościowych można znaleźć tylko rzadkie zdjęcia.

Mimo wyzwań i starego domu, który ma już 100 lat, rodzina uważa się za najradośniejszą i najbardziej sympatyczną, a to jest dla nich naprawdę ważne.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: